Тарас Іванович Барський

Тарас Іванович Барський

Рейтинг 9,7

Про газові балончики

Дякую за відгук на статтю. Щодо ефективності отруйних речовин дратівливої і сльозогінної дії що застосовуються в газовій зброї орієнтованої на цивільний ринок, то вона є оптимальним компромісом, який дозволяє з достатньою ефективністю застосовувати газову зброю для самозахисту, при цьому звести до мінімуму тяжкі наслідки як для нападника по якому вона буде застосована, так і для особи яка її застосовує (якщо вона якимось чином потрапить під дію отруйної речовини). Щодо більш дієвих отруйних речовин, так, вони звісно є, але в газовій зброї орієнтованої на цивільний ринок вони навряд чи з'являться.

| Рейтинг: 0

Про газові балончики

Дуже приємно що моя стаття цікава людям та опублікована на порталі :) !

| Рейтинг: 0

Господар будинку, що застрелив грабіжника, розповів подробиці. Відео

Згідно 39 статті (частини 3 "Особа не підлягає кримінальній відповідальності за перевищення меж крайньої необхідності, якщо внаслідок сильного душевного хвилювання, викликаного небезпекою, що загрожувала, вона не могла оцінити відповідність заподіяної шкоди цій небезпеці.") кримінального кодексу України, особа яка застрелила одно з нападників не може бути притягнута до кримінальній відповідальності.

| Рейтинг: 8

Пашинський стріляв з нагородного пістолета Glock 19, який йому подарував Аваков

Закон зворотньої сили не має, тобто якщо приймуть якись закон який розширює права при самозахисті, то він не буде мати силу на події які відбулися до прийняття цього нового закону.

| Рейтинг: 3

О переделке "травмата" (эксперимент)

Ви помиляєтеся, в патронах Флобера виробництва DN немає пороху, там чисто піротехнічна речовина запресована у донце гільзи. А ось у патронах виробництва Sellier & Bellot як раз порох на додачу до піротехнічної речовини запресованої у донце гільзи. Придбайте патрони DN і Sellier & Bellot, розберіть їх і все це побачите.

| Рейтинг: 0

О переделке "травмата" (эксперимент)

Тут Ви помиляєтесь. Наприклад у набоїв Флобера 4.5 мм виробництва Sellier & Bellot присутній пороховий заряд, Ви можете самі впевнитися у цьому знявши кулю з гільзи і звідтіля висипется трохи пороху.

| Рейтинг: 0

П’яні моряки з гранатою намагались прорватися на одеську базу ВМСУ: вартовий відкрив вогонь з автомата

Я просто у шоці! Сторонні проникли у військову частину і з ними так панькаються! А що якби це були справжні диверсанти які прикинулася п'яними? А що як це спеціально вороги перевіряли як будуть діяти у такій ситуації вартові? Чому на варті люди які бояться застосовувати зброю? Проникли на територію частини 1 попереджувальний угорогу, а потім якщо порушник не підкорюється вогонь на ураження! В нас де факто війна, а вартовий вів себе начебто він охоронець десь у супермаркеті чи у клубі.

| Рейтинг: 8

Скакалка – китайське пристосування проти підкидання ствола

Не потрібно їм нападати і чимось то там закидати. Скажуть у себе в країні що потрібно мільйонів 300 добровольців, відправлять їх наприклад в сусідню країну без зброї просто здатися в полон. Кількість полонених перевищить кількість населення країни на яку вони таким чином нападають, та країна не зможе ні вбити, ні прогодувати, ны проконтрольовати полонених, які в свою чергу починають асимілюватися на новій території. Таким чином відбувається тиха окупація по страндартам гібридной війни 21 століття.

| Рейтинг: 7

У Києві вагітна жінка, захищаючись, зарізала нападника

А хіба особа що обороняється не звільняється від кримінальної відповідальності у разі вчинення на неї озброєного та/або групового нападу? Більше того якщо нападник раніше притягувався до кримінальної відповідальності, то які ще можуть бути питання до жінки яка захистила свої Конституційні права? Це слідчих треба до кримінальної відповідальності притягати а не жінку, мало того що якесь падло мало два життя не загубило (жінки і майбутньої дитини), так тепер і вони хочуть продовжити його наміри.

| Рейтинг: 8

Пневматический пистолет Salt для персональной защиты

"Разработчики уверяют, что их порошок значительно сильнее, чем большинство подобных средств используемых военными и гражданскими и имеет значительный останавливающий эффект. Поражение длится в течении 50 минут, хотя уже через 15-30 минут эффект от действия порошка снижается." - чому не названа ця отруйна речовина дратівливої і сльозогінної дії, маю на увазі її назву. Не повірю що це буде ефективніше за постріл з газового пістолета, бо при пострілі с газового пістолета ОРДД більш дрібнодисперна ніж цей порошок.

| Рейтинг: 0

Делимся опытом применения травматического оружия для самообороны

Як я зрозумів ми тут розлядаємо застосування травматичної зброї цивильніми особами. Звісно що травматина зброя має право на існування у спеціальних підрозділах, але для самозахисту пересічного Українця вона ніяк не підходить.

| Рейтинг: 2