Дмитро Овчарук

Дмитро Овчарук

Рейтинг 34,2

Место для подвига

«Гражданин может применить силу достаточную, но не чрезмерную, чтобы задержать преступника до приезда полиции»

Поясніть фразу про "чрезмерную силу" так, щоб було зрозуміло. Бо це виглядає як абсолютна дурня. Розпливчасте формулювання без чітких пояснень. Таке враження, що закони спеціально складались так, щоб можна було без проблем запроторити кого завгодно за грати за "чрезмерное применение силы" при самообороні або необхідній обороні. Але звісно, кожен вирішує сам за себе. Статті плюс.

| Рейтинг: 0

Вооруженная самооборона. Право или фикция?

Питання було риторичним. Веду до того, що якщо поняття "межі необхідної самооборони" ніде чітко не визначене, то це стовідсоткова підстава звернення громадян до Конституційного Суду щодо прибирання цого поняття з ст. 36 та ст.118 Кримінального кодексу України. До речі, що це за "група швидкого реагування", яка прибула на місце події через 50 хвилин? Вони що, з іншої галактики летіли?

| Рейтинг: 2

Вооруженная самооборона. Право или фикция?

Вже не вперше читаю про так звані "межі необхідної оборони". Що це за дурня? Взагалі, де чітко означені ті норми, за якими чітко визначеними параметрами вони обчислюються, який пункт якого закону дає чіткі відповіді на ці питання?

| Рейтинг: 2

Оксана Сироїд: "Люди, які лобіюють закон про зброю, хочуть легалізувати зброю, яку вони отримали незаконним шляхом"

"Ті люди, які лобіюють так званий закон про легалізацію зброї, фактично хочуть легалізувати ту зброю, яку вони отримали незаконним шляхом".

?? Що це було? ??

| Рейтинг: 1

Турчинов: Радянські боєприпаси закінчуються

Передбачуваний результат виконання ідіотських договорів та зобов'язань перед ким завгодно. Станом на середину грудня 2015 року, Україна продовжувала знищувати стрілецьку зброю і боєприпаси. zbroya.info

| Рейтинг: 11

Порошенко: треба мати можливість у разі потреби оперативно розгорнути партизанський рух

Читаєш такі заяви, й складається враження, що він з початку збройної агресії московії знаходився десь на іншій планеті, а не на найвищій державній посаді в Україні. Вже давно мали бути створені, оснащені та підготовлені загони територіальної оборони, підготовлені численні ДРГ, які в разі повномасштабного вторгнення еффективно діяли б в тилу ворога та багато чого іншого. Натомість, все "вивчають можливості".

| Рейтинг: 4

На Хмельниччині увімкнені проблискові маячки спровокували напад на поліцейських

Ви уявляєте американських копів, які опинилися б в аналогічній ситуації та поводилися аналогічно ? Впевнений, що ні. Як правоохоронці збираються когось захистити, якщо вони не можуть захистити самих себе ?

| Рейтинг: 9

Окупантам – бій! Латвія внесла поправки до закону про безпеку

Цитата: "в новом законе прописана только одни форма разговора с оккупантом - вооруженное сопротивление". Ось це чітке й єдине вірне формулювання. Так і повинно бути. Усе інше - замаскована капітуляція.

| Рейтинг: 4

Всеволод Речицький: «Право на захист необхідно прописати або в Конституції, або в Законі – без цього не вдасться об'єднати Україну»

Відповідним законом та окремою статтєю Конституції, яка б не залежала від закону, на кшталт Другої поправки до Конституції США. Бо закон можна легко відмінити, а Конституцію змінити непросто.

| Рейтинг: 11