Ігор Коваленко

Рейтинг 20,2

Поліція розглядає стрілянину на зупинці у Дніпрі, як "побутовий конфлікт"

Оце лажа! На очах поліції відбувається стрільба з вогнепальної зброї, а вони, як телепні стоять і ніхрена не роблять! А потім виправдовують свої дії травматичною зброєю, побутовим конфліктом і хуліганством! "Пазор! Пазор! Какой пазор!" (с)

| Рейтинг: 7

Призабута запорізька «Хортиця»

Розмовляв з розробником даної зброї Михайлом Леонідовичем Корольовим - говорить всю документацію в нього забрали, було купа всяких проблем з державою і він більше не хоче цим займатися. От таке відношення до конструкторів в Україні :(

| Рейтинг: 13

Внесок в спільну боротьбу

Кримінальний кодекс є лише інструментом захисту законів України. Сам по собі він не є законом.

| Рейтинг: 0

Внесок в спільну боротьбу

www.youtube.com
до одинадцятої секунди тут подивіться.
Ось чому я не люблю булпапи. Хоча по дизайну і компоновці вони мені дуже імпонують.

| Рейтинг: 0

Внесок в спільну боротьбу

Шановний Андрій!
Може все це і виглядає як дешевий понт - насправді все далеко не так!
Так я дійсно створюю інформаційний шум - про це повинні писати і говорити. І питання далеко не в тому, що я ріжу так дорогий Вам зразок зброї - питання в тому, що, я хочу це робити. Більше того - я це роблю і зроблю!
Почав я тоді, коли почав - ідея була розтягнути цю надважливу подію в часі, щоб якомога більше людей дізналося, що вони можуть робити із власним майном все, що забажають. От і всі понти!

| Рейтинг: 1

Внесок в спільну боротьбу

Об'єднання людей за інтересами - то завжди круто!
Але, я ще не входжу до цієї поважної спільноти.
Це, до речі, якраз було одним із пунктиків, щоб всі розуміли, що це миже зробити кожен! Як Рататуй - бачили такий мультик?

| Рейтинг: 2

Внесок в спільну боротьбу

Я довіряю собі, а тепер вже все-одно немає варіантів - обрубав всі кінці - ствол обрізаний до 190,5 мм (незаконний наказ МВС №1222 говорить про мінімальну довжину ствола нарізної зброї - більше 200 мм).
Як казав Т.Г.Шевченко
...борітеся та поборете!

| Рейтинг: 2

Внесок в спільну боротьбу

Шановний Олександр, я не збираюсь своїми діями, як то перереєстація зброї, продовжувати легалізувати незаконну міліцейсько-поліцейську структуру, як то дозвільна система. Про що я написав вище в даній публікації - я підтримую маніфест власника зброї!

| Рейтинг: 1

Внесок в спільну боротьбу

Я ж фейсбуці досить розгорнуто Вам обґрунтував свою позицію. Все має свою підоснову. Кожен тип зброї має свою нішу. Аргументи з дослідженнями найвідоміших в світі статистів, я бачу, Вас також не переконали - хоч я і не нав'язують Вам свою думку. Кожному своє. Ну подобається Вам СКС в своєму первозданному вигляді - так на здоров'я. Люди ж поділяються на реформаторів і консерваторів. Любіть свій СКС таким, який він є. А я любитиму свою маненьку, але потужну цяцю. :)

| Рейтинг: 1

Внесок в спільну боротьбу

Класичний же vz. 58 вкоротили до vz. 58 compact - і нічьо! ))
А за планом модернізації та її перебігом можете дивитися на моїй сторінці в фейсбук та на сторінці ТМ "Т-ШШ..."
Щодо затрат. Скільки зараз коштує найкоротший з карабінів Вулкан ТК? 3500 кг грошей? Мінімум. СКС можна знайти за 600 без питань - це коли прямо зараз треба. І за 400 - це коли поспішати нема куди. Правильно? Далі треба пояснювати? Які б затрати не були - це буде найдешевший найкоротший карабін.

| Рейтинг: 1

Внесок в спільну боротьбу

Вже, станом на сьогодні, його загальна довжина становить 690 мм. Коли закінчу - буде, приблизно, як на картинці зверху. Причому стріляти буде із складеним прикладом.

| Рейтинг: 10