Roman Kozak

Рейтинг 0,1

Конфлікт на парковці у Вінниці: водій погрожував іншому пістолетом

Доброго дня, дана модель пістолету спокійно з газового перетворюється на травматичний. Колись його в дозвільній реєстрували як газовий, але потім був навіть період коли в реєстрації відмовляли (вимагали вварити втулку-сепаратор в ствол). Тому тут ще питання чим погрожували газовим чи травматичним пістелотом. Але в любому випадку безпідставна демонстрація зброї а ще й погроза вбивством повинно каратись законом. Лише у випадку коли демострація зброї дозволило тобі уникнути тілесних ушкоджень, але це не в даному випадку.

| Рейтинг: 1

Закон “Про зброю”. Останні новини

Доброго дня, підскажіть будь ласка а чим револьвери відрізняються від напіватоматичних пістолетів що їх забороняють до цивільного обігу? Якщо у МВС виникає страх того що в револьвері залишаються гільзи, то ніхто не перешкоджає позбирати гільзи і з пістолета, для цього є КУЛЕ-гільзотека. Виглядає що ВРУ просто прагне відправити на довге доопрацювання законопроект і активно піаритись на ньому перед місцевими виборами. Шановний пане Георгію, дякую за Вашу роботу і твердість переконань, поступок в ключових питаннях робити не можна, потім цього ніхто не змінить, тримайте нас в курсі всіх останніх новин, і щиро вірю що здоровий глузд і законність переможе.

| Рейтинг: 8

Где мой черный пистолет? Осенью в Украине могут легализовать ношение оружия

Доброго дня, підскажіть будь ласка чи є у асоціації якась інформація про дату наступного засідання робочої групи, а також свіжа редакція закону про Цивільну зброю та боєприпаси з презентаціями про які говорилось на засіданні робочої групи. Наперід дякую та буду дуже чекати на відповідь.

| Рейтинг: 0

Призначено дату засідання Робочої групи з розробки та напрацювання проекту Закону «Про обіг цивільної зброї та боєприпасів до неї»

Доброго дня, підскажіть будь ласка коли ми зможемо ознайомитись з оформленими у паперовому вигляді напрацюваннями робочої групи з внесеними правками і презентацією. Дякую за відповідь.

| Рейтинг: 0

Призначено дату засідання Робочої групи з розробки та напрацювання проекту Закону «Про обіг цивільної зброї та боєприпасів до неї»

Доброго дня, підскажіть будь ласка, як пройшло вчорашнє засідання робочої групи, які були зроблені напрацювання, яке прийняли рішення, чи можна скинути зразок узгодженого законопроекту і коли зможемо подивитись відео з засідання робочої групи? Дякую за відповідь.

| Рейтинг: 4