Руслан Панкин

Рейтинг 15,0

Шеф київської поліції Крищенко: «Потрібно запроваджувати дуже жорсткі обмеження на видачу зброї»

Ківі то взагалі окрема історія, воно упоратоє завжди. А цей боров чим відзначився? Скільки в нього у розпорядженні було зброї й особового складу? Як що Ви думаєте що його відділ штурмовали якісь специ чи виключно специ, я вам скажу ні. Ці скоти здали без бою Донецьк, Луганськ.

| Рейтинг: 1

Шеф київської поліції Крищенко: «Потрібно запроваджувати дуже жорсткі обмеження на видачу зброї»

Так де в чому він правий на 100%. У "наших" мусаров(паліцейскіх) дійсно психологія інша, вони довели це коли стріляли в неозброєних людей на Майдані. Та щось я не пам'ятаю щоб ці вилупки з "відповідною психологічною підготовкою" стріляли в озброєних сучіх дітей хуйла які штурмували райвідділ у Слов'янську.

| Рейтинг: 12

Приватні менти зі стволами: Нова категорія озброєних громадян і нове життя незаконної «Інструкції №622»

"законодавці" крок за кроком закріплюють право мусаров на беспредел та право цих покидьків захищати їхні "жирні" дупи й капітали від "бидла" знедоленого.

| Рейтинг: 7

Про наболівше. Зброя

Більш за все дратує не мадам брошкіна(Бекешкіна) баба вона і є баба, хоча у нас є притомні жінки. Дратують не гомікі-латентнігомікі (лещінкі-найоми), а оця сволота з "нагородною зброєю" (тётеруки й тимчуки). Які вважають себе обраними у яких пістолет(за які такі заслуги) є, а народу право на захист давати не можна.

| Рейтинг: 17