Олексій Карповський

Олексій Карповський

Рейтинг 3,8

У небі над Лисичанськом вибухнула ракета: уламки впали на територію школи

Сьогодні вранці, 12 жовтня, черговими засобами протиповітряної оборони ОТУ "Північ" були виявлені 2 безпілотних літальних апарати, які пересікли лінію розмежування та рухались у напрямку Лисичанського нафтопереробного заводу.

Обидва БПЛА були ідентифіковані як ударні та ті, що несуть загрозу життю та здоров’ю мирних мешканців. Було прийнято рішення на застосування засобів ППО. В результаті відбиття повітряної атаки один безпілотний літальний апарат противника було збито, другому вдалось повернутися на непідконтрольну територію.
Ураження повітряної цілі відбулось на висоті 2000 метрів. Під час ураження ніхто із цивільного населення не постраждав. Цей випадок вкотре підтверджує цинізм та нахабство ворога. Бо саме цими днями у Лисичанську та Сєвєродонецьку проходять святкові заходи до Дня захисника України.

| Рейтинг: 1

Українські війська приведені в повну боєготовність

Мне только что знакомый из Харькова сказал (лично он не видел, т.е. на уровне слухов) - "На границе со стороны Белгорода сосредоточены российские войска. Похоже Харьков повторит судьбу Крыма ((("

| Рейтинг: 0