Виктор Бидоленко

Рейтинг 0,7

Георгій Учайкін: Короткоствольна зброя — це інструмент самозахисту, який використовується у всьому світі

ПАРТИЯ Слуга Народа в предвыборной Программе обещала урегулировать вопрос гражданского оружия !!! И вот придя к власти эти ВРЕМЕННЫЕ люди -решают нашу ЖИЗНЬ ???

| Рейтинг: 0

Георгій Учайкін: Короткоствольна зброя — це інструмент самозахисту, який використовується у всьому світі

КТО должен компенсировать материальние , моральние убитки за каждого вбитого пограбованого згвалтованого покаличиного украинца .ПОЧЕМУ 27 СТАТЬЯ КНСТИТУЦИИ НЕ выполняется ??? Почему молчит ГАРАНТ КОНСТИТУЦИИ ???
| Рейтинг: 0

Закон про зброю: депутати мають прийняти закон для громадян, а не для МВС

На відміну від короткоствольної нарізної зброї, або зброї менш летальної дії, під час введення воєнного стану на території, де його впроваджено, забороняється носіння за межами місця постійного зберігання довгоствольної нарізної, _короткоствольної_ або комбінованої зброї..........НЕ ПОНЯТНО ??? четвертое с конца слово ?

| Рейтинг: 1

Суд закрив справу про зберігання травматичного пістолета за відсутністю складу злочину

Вирок скасували і справу закрили за відсутністю складу злочину. Судді погодилися, що травматичний пістолет за встановленою нормативними актами класифікацією не належить до вогнепальної зброї.???

| Рейтинг: 0

Відкрите звернення до Президента України з нагоди Дня Конституції

- Закон должен позволять и регламентировать применение оружия не только для самозащиты, но и для защиты частной собственности, конституционных прав и свобод, а также для защиты Родины от внешней агрессии.

| Рейтинг: 0

Відкрите звернення до Президента України з нагоди Дня Конституції

27ст. КУ--- Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов'язок держави - захищати життя людини.

Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань.

А ЧЕМ ЗАХИЩАТИ ??? флобером .пневматикой. или газовим балончиком ???. пусть гарант КОНСТИТУЦИИ прокоментирует ст.27 КУ............................. .

| Рейтинг: 0

МВС VS Суспільство: для кого написані законопроєкти про зброю

Нам би об'єднатись в політичну потужну партію зі зброярським лобі, з залученням підтримки потужних виробників та продавців зброї, як в Україні так і світових. Тоді шальки терезів качнуться і буде парітет. Інакше ніяк. Да єто реально ! єто надо обсудить ???.

| Рейтинг: 1