Юрій Палюха

Юрій Палюха

Рейтинг 1,0

Миф о стрельбе по конечностям

Я полностью с Вами согласен. Ибо , когда вас хотят убить, то думаю вряд ли у возниктнет мысль о предупредительном выстреле или вистреле в конечность.

| Рейтинг: 2

Депутати кажуть, що українці не готові до володіння зброєю, а самі озброюються

я думаю, що потрібно в першу чергу узаконити право кожного захистати в повній мірі своє життя, здоров"я і майно незалежно від того чим ти будеш захищатися, адже і проста булавка може бути зброєю, а легалізація вогнепальної зборої як засобу самозахисту обов"язково потрібне, тому, що прямо випливає з цього права. Озброєний законослухняний громадянин - це опора державі і загроза для злочинців.

| Рейтинг: 0

Депутати кажуть, що українці не готові до володіння зброєю, а самі озброюються

Ви знаєте суть проблеми самозахисту в Україні не в зброї, як такій , а суть в тому, що ми не можемо законно захистити своє життя і майно, а тим більше життя і майно інших людей від злочинних посягань.
Простий приклад. У вашу квартиру в ночі через вікно лізе грабіжник і ви з переляку, щоб захиститись кинули в нього щось, що було під руками (ніж, сокиру, ...))) виделку...ооо не дай Боже вистрілили з чогось) і вбили. Як по Вашому, Вам медальку дадуть чи посадять за перевищення меж необхідної самооборони? :)) От так то....Хоча, якщо Ви відноситесь до можновладців та олігархів, то звісно Вам нічого не буде або ще й медальку дадуть, навіть якщо грабіжник виявився вашим підлеглим якому заборгували зарплату за пів-року.... . )))

| Рейтинг: 0

Перевірка електронної петиції «Законодавчо затвердити право громадян України на захист» завершена - Шимків

у багатьох наших людей ще притаманний совковий страх перед "щось підписувати" і при цьому вказувати своє ім"я і прізвище. ... і ще одне.. наші ЗМІ стійко мусолять тему про не готовність українців до вільного володіння зброєю. Дурня звичайно, але ж зомбоящики свою справу роблять і не тільки по цьому наболілому питанню.

| Рейтинг: 5

Як ми давно мріяли…

Ви легко і невимушено виклали все,що хвилює і зближує кожного з нас.

| Рейтинг: 1

За видачу зброї чиновникам проголосували 233 народних депутата

Влада завжди боятиметься озброєного народу, особливо коли влада - олігархічна. А ви народ, що думали ? Чиновник, який нас обрадає дасть нам можливість законно мати зброю ? Дзуськи. Якщо притисне, влада ще й вила, коси і сокири заборонить))))

| Рейтинг: 1

Защищаться нельзя умереть. Президент Порошенко расставляет запятые

От мені ціково. Кого наш Президент більше боїться. Свого народу, який маючи зброю зможе захистити себе, свою родину і при необхідності рідну землю від злочинних посягань, чи бандитів, злодіїв, рекетирів та їншу наволоч типу московських варварів, що тупо і нахабно хочуть стерти нас з лиця землі. ...Смішно звучить, але здається мені, що свого народу від боїться більше, раз не хоче нам дати можливість законно захищати себе.

| Рейтинг: 2