Панас Маслийнык

Панас Маслийнык

Рейтинг 14,7

Тактична гвинтівка LWRC DI від компанії LWRC

Да какая сталь, ну смешно же. Алюминиевый ресивер там.
И вообще, вся новость здесь в том, что LWRC перешла все-таки на DI-дизайн, то есть на схему Стонера с отводом газов в затворную раму. Потому что до этого они делали только поршневые модели. Вот и вся недолга.

| Рейтинг: 2

Американцы доработают автоматы M4A1

"...получат снайперские несамовзводные ударно-спусковые механизмы"

"Несамовзводные" - это неверный перевод. Переводчик перепутал single stage trigger и single action trigger. На самом деле просто одноступенчатые.

| Рейтинг: 3

Яка зброя буде дозволена. Законопроект "Про цивільну зброю і боєприпаси" №1135-1

поправочка:

2) друга категорія – довгоствольна вогнепальна гладкоствольна зброя; газова зброя; пневматична зброя калібру понад 4,6 мм ТА дульною енергією понад 16 дж; вогнепальна зброя під патрон «Флобера» калібру понад 4,6 мм та боєприпаси до неї;

| Рейтинг: 1

Яка зброя буде дозволена. Законопроект "Про цивільну зброю і боєприпаси" №1135-1

Написав листа, на всяк випадок продублюю ще тут:

1. Прошу доповнити визначення на початку тексту закону ще одним - найважливішим - пунктом:

Зброя – пристрої, прилади та предмети, спеціально виготовлені, конструктивно призначені та технічно придатні для ураження живої або іншої цілі, що не мають іншого виробничого або господарсько-побутового призначення.


2. Прошу змінити формулювання зброї першої та другої категорії, щоб внести повну ясність в пневматику:

1) перша категорія – пневматична зброя калібру до 4,6 мм або з дульною енергією до 16 дж; вогнепальна зброя під патрон «Флобера» калібру до 4,6 мм та боєприпаси до неї;

2) друга категорія – довгоствольна вогнепальна гладкоствольна зброя; газова зброя; пневматична зброя калібру понад 4,6 мм або з дульною енергією понад 16 дж; вогнепальна зброя під патрон «Флобера» калібру понад 4,6 мм та боєприпаси до неї;


3. Визначення "Імітаційна зброя" - прошу виключити зовсім, тому що страйкбольні приводи та пейнтбольні маркери не є зброєю -- вони не призначені для ураження цілі. Тому й називаються "приводи" та "маркери", а не зброя. Не варто їх сюди вносити.


4. Там, де йдеться про Єдиний державний реєстр зброї, треба чітко вказати, що все це стосується тільки зброї 2, 3 та 4 категорії. А то ще почнуть пневматику туди записувати.

Дякую.

| Рейтинг: 1

Яка зброя буде дозволена. Законопроект "Про цивільну зброю і боєприпаси" №1135-1

Потрібне таке формулювання: "до першої категорії відноситься будь-яка пневматична зброя калібру менше 4,6 мм, а також пневматична зброя більших калібрів, якщо її дульна енергія не перевищує 16 Дж"

Це найбільш коректне формулювання.

| Рейтинг: 0