Олексій Івашко

Олексій Івашко

Рейтинг 40,8

Стрес-тест російського шолому

Сиила есть - ума не надо.
Есть куча видео отстрела данного шлема. Все он нормально держдит, что от него требуется.
Тут взяли сгоревший шлем и начали бить.
Хорошо хоть не молотом, а бестолковкой.

| Рейтинг: 0

Співробітники СБУ викрали підприємця в Києві, катували його і змусили віддати криптовалюту

Но есть и другая версия событий..
www.facebook.com
.
"Пам'ятаєте про таємні тюрми СБУ? Так, саме ті, що викрили правдоборці з хробацького і де наче утримували нещасних терористів та посібників терористів.
Сідайте зручніше розкажу про нову версію "таємних тюрем".
Отож, продажні СБУшники викрали в центрі Києва бізнесмена, вимагали сім біткоїнів, били і катували, зрештою старший оперуповноважений Волков В.С. запроторив бідного підприємця за ґрати. Здавалось би все стандартно і цілком як у клятій, продажній СБУ...
Старший уповноважений Волков В.С. - мій старий друг. Після 2014-2015 у добробатах (Маріуполь, Піски) він пішов служити в СБУ. Жодних претензій по службі до нього не було аж до "викрадення підприємця".
Справа у тому, що "підприємець" - громадянин рф, який там перебуває у розшуку за вбивство. Нелегально перетнув кордон з Україною. Тут зайнявся "підприємницькою діяльністю" - обнал, крипта, що готівка, що недавно легалізована в Україні крипта їхала за порєбрік, їхала в ЛДНР, поверталася, знову їхала, кружляла туди-сюди і знову осідала в ЛДНР. Якщо сухою юридичною мовою, то це не підприємництво, а фінансування тероризму.
Зрештою група СБУшників його і "викрала", а "підприємець" поїхав у СІЗО з перспективою поповнити обмінний фонд.
Та за якийсь час у бідного підприємця знайшлися гроші і бажання не поїхати за порєбрік. А звичайна операція з перерізання каналу фінансування тероризму стала "викраденням людини, катуванням, вимаганням" і ще багатьма статтями ККУ.
Тепер Влад за виконання службових обов'язків під домашнім арештом, а по фб гуляють нові "таємні тюрми СБУ".
Словом, тримайся, братан. Жаль, що діяльність на захист національної безпеки зараз підпадає під статті КК, різним "борцям і активістам" дай тільки кинути гівна, а оці всі критичні мислення, фактчекінги та журналістські стандарти у тих, хто так любить про них триндіти по своїх бложиках, швидкенько забуваються щойно з'явиться перспектива хайпонути."

| Рейтинг: 3

Кому служать “слуги народу”, або профанація Закону про зброю

Класс.
Еще и револьверы запрещают.

"Стаття 8. Заборонені до цивільного обігу вогнепальна зброя, бойові припаси до неї, частини зброї та додаткове обладнання до зброї"
10) револьвери (крім револьверів газових; револьверів віднесених до категорії В, що знаходилися у законному користуванні до набрання чинності цим Законом; револьверів, якими нагороджені фізичні особи, як відзнакою «Іменна вогнепальна зброя» та військовослужбовці відомчою заохочувальною відзнакою «Вогнепальна зброя»);

Кхм... И что делать с теми что уже на руках?
18) тепловізійні приціли та приціли нічного бачення.


ПБС теперь по разрешению.
Стаття 15. Право власності на цивільну вогнепальну зброю та бойові припаси

1. Право власності на цивільну вогнепальну зброю, її основні частини, засоби зменшення гучності пострілу та бойові припаси набувається виключно за наявності Посвідчення власника зброї з отриманою відповідною категорією зброї.


Стаття 18. Умови отримання фізичними особами Посвідчення власника зброї та категорії зброї

5 лет стажа с чем то для КС (маразматики...)

- Право на отримання категорії зброї С мають громадяни України, які досягли 28-річного віку та не менш, як п’ять років мають у законному користуванні цивільну вогнепальну зброю або не менш, як п’ять років мають Посвідчення власника зброї з відкритою іншою категорією зброї, відповідають вимогам, зазначеним у частині другій цієї статті та щодо яких відсутні відомості в Реєстрі про їх притягнення два та більше разів до адміністративної відповідальності за статтею 191 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Принесите мне справку, что вам справка не нужна?

– копію відповідного документу, що підтверджує причини звільнення особи від проходження курсів з вивчення матеріальної частини зброї, правил поводження з нею та її застосування, у разі його наявності;

Обязательные сигналки возвращаются.

Стаття 28. Зберігання цивільної зброї та бойових припасів
4. Якщо у власності фізичної особи перебуває більше ніж три одиниці цивільної вогнепальної зброї будь-якої категорії, що зберігаються за одним місцем постійного зберігання зброї, власник зобов’язаний обладнати місце постійного зберігання зброї системами охоронного призначення. Вимоги до таких систем охоронного призначення встановлюються Кабінетом Міністрів України.


Почему к КС переснаряжать нельзя?

Стаття 37. Виробництво цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї. Ремонт цивільної вогнепальної зброї
7. Власники зброї категорій D та Е мають право самостійно для власних потреб переспоряджувати бойові припаси для цієї зброї, якщо ці бойові припаси не є забороненими в цивільному обігу. Переспоряджування бойових припасів дозволяється лише за допомогою ініціюючих елементів (капсулів) та метальних речовин (порохів), що придбані у магазинах, які мають відповідну ліцензію на виробництво та ремонт цивільної зброї і бойових припасів до неї, торгівлю цивільною зброєю та бойовими припасами до неї.

| Рейтинг: 3

Огляд «дерінджерів» Bond Arms Roughneck та Rowdy

Сон разума.
Они пробовали быстро достать свое одоробло? (А вся суть бекапа в этом)
С таки то выступающим курком, с такой нафиг ненужной мушкой.
Еще и Single-Action.

Вес - 539 грамм
Длина - 11,4 см
Высота - 10,2 см
Ширина - 2,85 см
2 патрона.

Для сравнения Ruger LCP
Вес - 272 грамма
Длина - 13,1 см
Высота - 9,1 см
Ширина - 2,08 см
6+1 патрон.

| Рейтинг: 3

Проект Закону про цивільну зброю і боєприпаси

Вы проектом закона не ошиблись? Тем более в редакции 2014 (!!!) года.

Хотя бы вскользь ознакомились, прежде чем такую пургу писать.
Достаточно хотя бы. "Стаття 17. Умови отримання громадянами дозволу на зброю "

| Рейтинг: 0