Олександр Олійник

Рейтинг 0,9

Поліція Сан-Франциско купила у невідомих осіб пластикову трубу за кілька сотень доларів

Пригадую історію, як один "підприємець" за схожих обставин підняв трохи грошенят. Клепав з непотребу щось, що віддалено нагадує зброю, та "добровільно здавав" за грошову винагороду.

| Рейтинг: 0

Несколько правил, как не спровоцировать полицейского на стрельбу

Для кого ця маячня написана? Може вже досить обмежувати права та свободи громадян, водночас розширюючи їх для т. зв. "Поліції"?
Якийсь відморозок в погонах розстріляв беззбройного пасажира авто, і тепер всі разом кинулись цього відморозка виправдовувати.
Самої зміни назви та нової форми недостатньо для реформ. Спершу потрібно щоб самі менти почали закону дотримуватись, а вже потім слідкували за дотриманням закону іншими.

| Рейтинг: 0

Бандити мітингують

Ой які ж вони бідні та нещасні. 80 годин на тиджень працюють? То напевно саме з цієї причини вони змушені вимагати хабарі, катувати людей у відділках, вибивати зізнання і закривати справи, фігурантами яких є синки прокурорів та міліцейських начальників. А зовсім не через те, що вони є моральними виродками.

Ніхто їх на цю роботу силою не гнав, окрім як прагнення мати владу та легкої наживи.

Чомусь я не пам`ятаю подібних мітингів проти свавілля та корупції в системі мвс. Лише коли їх спробували відлучити від цієї системи, вони вийшли прапорцями махати, хоча роки два тому об той прапор мало не ноги витирали.

Розуміння може бути по відношенню до людей, що чесно працюють у важких умовах. Але тут явно не той випадок.

| Рейтинг: 2

Естонці вступають до військових загонів через страх перед вторгненням РФ

Звісно не всі, але там принаймні поки що негрів та арабів немає. Хоча це, напевно, не дуже по-уевропейському. Але нічого, приймемо у себе мільйончик-другий "біженців" - от тоді заживемо.

| Рейтинг: -1

Почему следует запретить огнетушители?

"Підвищення ефективності роботи органів МНС має збільшити безпеку українців. Не підтримую тих, хто бажає ходити по вулицях з вогнегасником, таким чином дестабілізуючи ситуацію у суспільстві, у містах, які далеко від зони лісових пожеж. Бажаєте носити вогнегасник – прошу, волонтером, добровольцем, до пожежної частини, пройдете курс навчання, тестування психіатричне, психологічне, медичне, на відповідність вимогам і критеріям… У нас зараз дуже важлива функція – оборона держави від пожеж. Сьогодні ви як ніколи потрібні там", - додав Порошенко.

| Рейтинг: 2

Кілька слів про безпеку мітингу 31 серпня

Цікаво що було б, якби взимку минулого року всіх провокаторів і учасників масових заворушень "відловити і передати міліції". Тоді, доречі, теж багато хто вимагав подібне, переважно зі сторони Маріїнського парку, а потім з боку днре-лнре.

| Рейтинг: 0

Кілька слів про безпеку мітингу 31 серпня

Попахує снобізмом. В "Свободи" були свої інтереси в цьому мітингу і не думаю, що це мало хоч якесь відношення до УАВЗ.
А стосовно "провокацій", то єдина реальна причина - в злочинній владі. Якби депутати відстоювали інтереси Дердави та українського народу, то не було б ніяких "провокаторів" і "агентів кремля" з гранатами під ВР.

| Рейтинг: 0

На Вінниччині господар з рушниці застрелив зухвалого грабіжника

А ви гадаєте що ментів в зону Ато не відправляють? Та їх в першу чергу везуть на пару тижнів на якийсь мусорський блокпост волонтерів шманати. Зате потім повертаються "ветерани/герої АТО" з усіма можливими статусами та пільгами.

| Рейтинг: 0

Яка зброя буде дозволена. Законопроект "Про цивільну зброю і боєприпаси" №1135-1

В другу вона не потрапить:
>"пневматична зброя калібру ПОНАД 4,5 мм і швидкістю польоту метального елементу понад 100 м/с"

А от першу треба редагувати:
>"пневматична зброя калібру до 4,5 мм включно АБО швидкістю польоту метального елементу до 100 м/с включно"
Інакше буде категорія пневматики що не підпадатиме під жодну з вище вказаних категорій.

А взагалі, потрібно замінити критерій швидкості снаряду на критерій кінетичної енергії. Тому як 100 м/с для пластикової страйкбольної кулі масою 0.23г і для свинцевої одно-дво (і більше) грамової кулі - це абсолютно різні речі.

| Рейтинг: 6