Юрій Макусев

Рейтинг 0,5

Про останавливающее действие

саме так
12 калібр спричиняє "оверкіл", а з 9х19 приходиться добряче нафаршувати, особливо FMJ кулями армійського зразка

| Рейтинг: 1

Шротові набої та нарізний ствол – не кращий вибір для захисту оселі

Хотілося б, аби до написання статті підходили більш відповідально та зі знанням предмету!
1. У Штатах "хорошим" пострілом захисника дому вважається такий, який вб"є нападника. Відповідно, висуваються вимоги до глибини проникнення на рівні 10", що дозволяє вразити життєво важливі органи. І у першу чергу американці бажають вразити ЦНС.
2. Шріт №7.5 не проникає на необхідну глибину за жодних умов, а розкидання його нарізним стволом додатково зменшує глибину проникнення.
3. "Кульки 00" це зовсім не наш шріт 00 (4.5мм), а картеч 00 BUCK (8.6мм), які мають достатню глибину проникнення. А розкидання лише збільшує шанси влучити бодай однією кулею у хребет чи іншу частину ЦНС.

| Рейтинг: 2

Кому Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України готовий дозволити захищати країну зі зброєю в руках, а кому ні

Навряд чи можна сподіватися на державну підтримку у створені озброєних організацій. Принаймні, поки державний кордон не заважає пройти до крісла спікера чи президента...
Тому, слід зосереджуватися на організації власників зброї та співпраці з органами виконавчої влади на місцях. Тоді є шанс залишитися у правовому полі та принести реальну користь собі та країні.

| Рейтинг: 0

Звернення до зброярських спільнот

Питання є надзвичайно важливим.
Треба відпрацьовувати спільний підхід, який би міг бути впроваджено у кожному куточку України.

| Рейтинг: 1

Бреннеке и её кузина

Зміст у пошуку бюджетного рішення.
Стар продають вдвічі дешевше за оригінальну кулю.
Звісно, витрати там майже однакові.
Значить, потрібне маркетингове погіршення властивостей.

| Рейтинг: 0

Американский колпак (о пуле Фостера). Начало

Юрій, куля Фостера не є стабільною до 200м. Неодноразові відстріли демонструють, що прогнозованим є результат до 50~60 м, далі - як пощастить. Рятує те, що довжина та діаметр кулі відрізняються мало і дестабілізована куля чимось подібна до сферичної кулі. На відео продемонстровано, що пощастити може досить яскраво.
На 200м стріляти з дробовика, що не оснащений оптичним прицілом, досить непросто - пониження траекторії складає близько 1.5м. Тому, така результативність може бути лише наслідком неодноразових спроб.

| Рейтинг: 0

Бреннеке и её кузина

Юрій, маленьке утрчнення.
Куля Стар (бала - іспанською, слаг - англійською) так само випускається Бреннеке і є у Вас на ілюстрації. Видно, це спроба зробити бюджетний хвіст до класичної голови... За останній час вже було декілька варіантів виконання цього хвоста, так само, як і вага відрізнялася.

| Рейтинг: 0