Konstantin Shevchenko

Konstantin Shevchenko

Рейтинг 44,5

Як отримати дозвіл на зброю не за місцем реєстрації? Решение

Я проживаю в квартирі дружини, й, відповідно, зброю зберігаю там. До дозвільної подавав окрім стандартного набору ксерокопію паспорта дружини, ксерокопію свідоцтва про шлюб. Якщо житло орендоване або куплене то треба надати якісь документи, що це підтверджують. Нажаль, не підкажу що саме треба.

| Рейтинг: 1

Разрешение на гладкий ствол и участковый

Все написане вірно. До видачі дозволу на покупку сейф повинен бути, навіть в дозвільній Ви подаєте заяву з проханням видати дозвіл на покупку, де вказуєте що умови та сейф у Вас вже є. Коли я робив документи, скористався порадами взяти й справку про несудимість (взяв) та рапорт (не взяв). Рапорт дільничний не дав, сказав що дасть тільки по запиту з дозвільної системи. В дозвільній не були проти відсутності рапорта. Сам же я робив дозвіл по алгоритму, поданому тут на сайті: zbroya.info

| Рейтинг: 2

Как получить разрешение на оружие не по месту прописки?

У мене ситуація подібна. Прописаний у Дніпровському, проживаю у дружини у Деснянському. Подавав документи на нарізну на Єреванській. Пакет документів той же самий що й звичайно, єдине просили принести копію паспорта дружини та копію свідоцтва про шлюб (не завірені нотаріально).

| Рейтинг: 0