Bogdan Sergiienko

Bogdan Sergiienko

Рейтинг 7,5

«Міфи про помпу»: п'ять поширених помилок початкуючих власників зброї

Дякую, за курс фізики, я завжди відчував, що всі ці рощмови про демпфери - маркетинг булшит. Якщо рушницею не вкластися і вистрилити в районі ребер не особливо тримаючи рушницю теж нічого ж не буде, це ж фізика, 9 клас.

| Рейтинг: -1

«Міфи про помпу»: п'ять поширених помилок початкуючих власників зброї

Тобто металева пластина 3 класу без проблем абсорбує 3000 джоулів енергії і носій бронежилета тільки перелякається, злегка перелякається......

Це мабуть до статті треба додати ще один міф, що в уявленнях деяких людей рушниця - майже як воздушка 4,5 із швидкістю 100 м/с.Тобто майже не зброя.

| Рейтинг: 5

Схід - справа тонка...

Ага і ще вони забувають, що японські мафіозо часто влаштовують разборкі на холоднякє, бо справжній самурай не буде стрілять з пішталєта. А також ще низку факторів які роблять цей досвід занадто унікальним.

| Рейтинг: 0

Укроборонпром презентував нову гвинтівку "Гопак"

А як вони переробили автоматику? Тобто у цього чуда захована у "глушнику" газова трубка і у затвора перероблено поршень? А зайві гази викидаються у "глушник"?
Чи щось більш екзотичне?

| Рейтинг: 0

Убивает не оружие

З точки зору логіки так, тим більше, що за нормальних умов більшість зброї буде стріляти в умовах тренувань. І нормально наприклад водію без досвіду одразу подарувати потужну машину, бо ж є гроші.
Логікі тут у людей 0.

| Рейтинг: 3

В Украине представили новейшую штурмовую винтовку «Малюк»

Ок. Тобто спортивний тюнінг на АК - від глупості. Прийнято.

Бідний ЦАХАЛ, проектанти насмотрєлісь роліков у інтернеті ...... Поміняли чоткий правосторонній Galil на лівосторонній Tavor, прям жеж біда, неуслєділі міровой тенденції праворучного взводу на булпапі.

Проектанти G3, FN-FAL, AR/M - ойдов, SCAR і.т.д. теж насмотрєлісь і удумалі.....незналі очевидного.

Прям пічаль якась з цим міром проісходіт.

| Рейтинг: 0

Результати опитування Народного депутата України Безбаха Я.Я. від 20.04.15.

Та він просто протів, бо він поважна людина, з дєцтва ахотнік, в нього 3 бенеллі 4 блейзера і форт брат подаріл попріколу, а щє дєдушкіна двустволка, ну і наградний глок, але ж неможна це усе всім дати на руки!особоиво недепутатам!

| Рейтинг: 4

В Украине представили новейшую штурмовую винтовку «Малюк»

Реальні переваги це які саме?

А що треба було дивитись? Настанови по стрільбі 1851 року? Шоб і стоічка, і локоток, і прогіб?

У людини, по всьому світу, однакова анатомія, і тому, більшість збройових систем дозволяє зводити лівою рукою, деякі армії прийшли до такої практики , ще підчас 2-ї світової.| Рейтинг: 0

В Україні представили новітню штурмову гвинтівку «Малюк»

Кіт апгрейда АК.
Затримки нема, елементи управління фактично ті самі, окрім винесеного вперед спускового гачка та НАРЕШТІ ручки взводу зліва. Але вся ця робота доступна без особливих інженерних процессів, бо суттєвого нічого не мінялося.

| Рейтинг: 0