Мирослав Проценко

Мирослав Проценко

Рейтинг 2,0

Оригінальний спосіб нагадати охоронцям в аеропортах про незаконність обшуків

Через свою необачність випадково забув викласти після шашликів сокирку з мілітарі сумки. Вона була в ручній клажі. Тобто проїжджала через ренген. Не знаю куди дивився охоронець аеропорта в Барселоні, але сумка норм прошла ренген. Після чого я сів в літак і долетів додому. Сокиру вже знайшов дома, коли не міг зрозуміти, чому сумка ваща, ніж потрібно.Все-таки я вдячний охоронцям, що вони її не побачили, бо тоді б у мене були надзвичайно великі неприємності.

| Рейтинг: 0

В Америці підтримали кампанію за права мисливців

Правильне полювання допомагає природі більше, ніж всі члени грін пісу разом взяті. Зберігати природній баланс треба в будь-якому випадку. В тому числі-проводити відстріл хворих тварин.

| Рейтинг: 0

Оружие дробящего действия: вчера, сегодня, завтра

Якось в Іспанії забув після шашликів дістати сокирку, яка містилася у відділенні для гідратора моєї тактичної сумки. Привіз в Україні на літаку і тільки через неділю зрозумів, що сумка занадто важка. Перешманав і був дуже здивований, коли знайшов топорика)))

| Рейтинг: 1

Ножевая правда от Гэйба Суареза

"Он еще не успел тебя убить, а ты его уже ножом пыряешь.." - коли він нанесе 1 сильний удар з ненацька ти вже не зможеш йому відповісти відповідно. Це тобі не кіно і ти, наврядчи, професійний спортсмен, який звик коли наносять удари в обличчя чи голову. Тобто, тобі прийдеться чекати допомоги під прохожих, якщо такі будуть.

| Рейтинг: 3

Техасці показали, наскільки ефективним може бути «хороший хлопець зі зброєю» у боротьбі з терористом

Ось в чому річ. Тренування було якби страйкбольним, але ці громадяни можуть носити таку ж справжню зброю. Вони ж не просто так ходять на тренування.

Добре людям, коли вони справді можуть використати ті навички, які здобули на тренуванні.

| Рейтинг: 0