Яків Сердюченко

Яків Сердюченко

Рейтинг 16,1

У Франківську поліціянти застрелили агресивного собаку, який напав на 9-річного хлопчика та патрульного. Відео

В першу чергу шкода дитину, копи трохи загальмовані, треба було стріляти зразу. Але хоч потім зібрали волю в кулак. Тож все ж пошана. А де був володар, чому такий агресивний пес відповідної породи не в наморднику? І без повідка. Та й що це за собака яка не реагує на хазяїна. Собака людині друг, а тут як заведуть бійцівську або сторожову собаку, проживаючи в себе в однушці і не дресируючи. І не кажіть, це службова собака, створена не для таких умов. Сподіваюся власника притягнуть до відповідальності

| Рейтинг: 1

Чоловік відрізав ніс й статеві органи батькові та поранив трьох поліцейських на Миколаївщині. Відео

Мда, з однозарядним стареньким обрізом поранити 3 поліціянтів , рівень підготовки останніх вражає + попахує фарсом , щойно ви з ним вступили в перестрілку , а тут вже спокійно на камеру спілкуєтеся , ніби це звичайний крадій що виніс ковпасу з АТБ . + хто пояснить як його після 3-ох поранених змогли схопити живим , навіть не поранивши?

| Рейтинг: 3

Как чехи решили проблему запрета на оружие, переделанное из автоматического в полуавтоматическое

Себе спитайте "бидлом може бути кожен , але тільки не я". В нас купа проблем , але ніякого велосипеду вигадувати не потрібно , в нас є приклад наших слов'янських народів , треба лупати скалу ( корупцію , ліві ідеї-популізм , дерегуляцію провести)

| Рейтинг: 3

Как чехи решили проблему запрета на оружие, переделанное из автоматического в полуавтоматическое

"Не умеют славяне в государственность." Словаччина , Польша , Хорвати , Серби , Македонія , ЧЕХИ ( з найкращим збройним законодавством після США) всі ці країни доволі розвинуті і більшість є в ЄС та НАТО ( і це я ще не всіх перерахував)

| Рейтинг: 1

ДБР почало з'ясовувати обставини силового затримання патрульними молодої жінки у Кременчуці

Схоже що ми по інерції критикуємо поліцію. Тут все правильно було зроблено , а що їм робити якщо бабка їх ногами б'є? А потім дивується "за что ви" . Я б навіть вийшов на підтримку цих копів , самооборона повинна бути доступна кожному!

| Рейтинг: -3