Chmel Viktor

Chmel Viktor

Рейтинг 16,2

В Одесі на 8-річну дитину напала зграя вуличних собак: хлопчика доставили в лікарню. Відео

А от як дитині реально захиститися? Бо мої діти скоро самі почнуть в школу їздити і поруч в промзоні сторожі підгодовують бродячих собак, може щоб їм самотньо не було на роботі, не знаю.. При приїзді відповідних служб ховають їх, морозяться і кажуть, що ні немає ніяких собак.

| Рейтинг: 2

Підвищуємо статистику розкриття злочинів, або "Цирк з ведмедями"

Я ІТвець, і багато колег просто мовчки ставили камери вдома, щоб дивитися за поведінкою нянь.
В однму банку такі камери стояли за спинами системних адміністраторів, щоб бачити що вони роблять на екранах, тощо.
І от у мене тепер таке ж питання, як у дружини замовника: наскільки це законно. Камеру то я встановити можу, а потім няня настукає в поліцію, чи будуть потім до мене питання?

| Рейтинг: 3

У Києві чоловік, захищаючи своє майно, вистрелив з травматичної зброї в колектора

З приводу п.3 знайома колектор сказала, що щоб цей термін не сплив сам банк чи колектор від імені боржника кладе на рахунок скажімо 3 грн, і все, срок давності вже відраховується з нової дати.

| Рейтинг: 0

7 ошибок выживания в городе во время Чрезвычайной Ситуации, которые вас убьют

Це я зрозумів, я питав, що саме не так, і як має бути правильно з вашого досвіду? Тобто не обговорення статті, а ваша власа міні-стаття на ту ж тему.

Напр. коли були розстріли на Майдані, і більшість ломанулася в магазини, заправки, банкомати і на виїзд з Києва, мені було нереально довезти дитину в Охматдит на обстеження.
Я зробив висновок, що в наступний раз треба і не намагатися кудись їхати, і що всі атомобільні виїзди гарантовано будуть заблоковані на багато годин. Спокійно збираєшся і пішки виходиш родиною куди треба.

| Рейтинг: 13

В Україні хочуть заборонити камуфляж

Колись давно вже були такі спроби і тоді мета була: боротьба з воєнізованими організаціями типу УНА-УНСО, Тризуб, тощо. Зараз це імовірно може торкнутися добробатів.

| Рейтинг: 2

У сервісних центрах МВС можуть розпочати реєстрацію зброї

Я ходив 1 раз в дозвільну, вони самі повідомляють дільничному. Він подзвонив і поцікавився чи є у мене сейф і на цьому все. Ніхто нікуди не приходив.

Дільничними зараз "закривають дірки", напр. залучають на охорону футболу, тощо, бо в поліції нестача кадрів, тому дочекатися їх фізичної присутності в кабінеті дійсно важкою.

| Рейтинг: 0

Семінар «Захист після самозахисту»

Так, відеозапис дуже бажаний, за допомогою інтернету ваші зусилля масштабуються в рази!
Готовий пожертвувати до 1000 грн на це діло. Це якраз вистачить на оренду камери і оператора на 2 години, наскільки я знаю.

| Рейтинг: 0

Збройні Сили України розпочали випробування роботизованого комплексу «Мисливець»

В свій час, коли я вперше зайшов в свій photos.google.com я трохи офігів. Мою дитину алгоритми роспізнали в віці від немовля до 8 років правильно. Помилки були, але незначні. Думаю з розпізнаванням відео теж розробки давно ведуться.

| Рейтинг: 1

Про самозахист

Давно шукаю, можете конкретну модель порадити?

| Рейтинг: 0