Artem Soleyko

Artem Soleyko

Рейтинг 1,2

Миф о дистанциях ближнего боя

Я б сказав що до 100м це ближній бій, близька дистанція. Коли на вскидку можна влучити у стоячу чи частково видиму фігуру, без як такого прицільного наведення, з каліматором певно можна дещо далі поцілити, але всеодно це трішки додаткового часу наведення. Сам на бойових каліматор жодного разу не використовував.
Необхідно вчитися оперувати у різноманінтних ситуаціях це головне, швидкі вірні рішення, які по суті є відображенням напрацьованих рефлексів.

Ось штурмували якось ми опорник дистанції бою були від 20-ти до 80-100 метрів, і на коліно доводилося ставати і залягати (при чому перестрілку в лежачому положенні вів не більше ніж 30м), гранатки також кидали, всі уміння пішли в дію, головне це підготовка і як прочитати ситуацію.

Що правда про заручників в цьому випадку не йдеться, це чисто бойова ситуація, на вскидку досить влучно стріляється, якщо якісна і добре "притерта" зброя. Як на мене чисто з бойової точки зору близька відстань це відстанб стрільби на вскидку з достатньо високою точністю, що теж досить суб'єктивне відчуття. Для мене такою зручною відтанню було до 60м і десь до 100 якщо ми говоримо за відкриту місцевість без явних перешкод.

Сам результат операції: у нас 1-300 і кілька зовсім легких поранень. У противника більше 10-ти 200 і пачка 300-х, 1 полонений. Серед нас не було спецназівців і людей з попередньою військовою підготовкою, всі добровольці по 1-2 місяці тренувань, все інше набуте в процесі.

| Рейтинг: 2

Георгій Учайкін: «Українці повинні мати рівні права на збройний захист»

Хороше інтерв'ю, що правда журналіст дещо дивний, чи не компетентний, часто не давав закінчити думку, намагався перевести розмову у інше русло, або обійти якесь питання. Програма називається "Експертна думка" - тому цікава думка, саме експерта, а не журналіста, занадто намагався контролювати потік інформації і загальний хід ефіру.

| Рейтинг: 3

Мін'юст відповів: Наказ МВС 622 не відповідає чинному законодавству

"Звернулись до МВС з пропозицією привести у відповідність до чинного законодавства" (с) Чесно кажучи, від цього лише, якось страшніше стає. Навіщо скасовувати - зараз вони приведуть до "норм" і "відповідностей" нашого чинного законодавства, в плані давлення закону швидше за все...

| Рейтинг: 2

Відповідь Міністерства оборони на запит про отримання нагородної зброї

Так чому б нам усім, хлопцям, які брали участь, не зібратись та й написати колективну заяву на отримання нагородної вогнепальної зброї?! У нас купа організацій і об'єднань учасників і ветеранів, в цьому полі (легалізація короткостволу, отримання нагородної зброї) я взагалі не бачив їхньої роботи, я можу звісно і помилятись.

| Рейтинг: 8