lDirty Harry"s

lDirty Harry"s

Рейтинг 0,1

GUN OPEN DAY’ June 2015

Це якраз і буде елемент несподіванки. У містера Фікса цілих три плана, тому ніхто не повинен ні на що розраховувати, а діяти по ситуації. По моєму це якраз і є мета у навчанні Вашого клубу. А я би з Вашою допомогою змінив би план в останній момент.

| Рейтинг: 1

GUN OPEN DAY’ June 2015

Є пропозиція для організаторів турніру. Так як ми за легальний короткоствол - провести дві, три залікові вправи з пістолетом та револьвером. На відкритій місцевості, в умовах ближще до реальних, з переносом вогню і т.д. Інструктора (з розділу "Організації та партнери") я думаю можуть придумати корисні та найбільш вживані ситуації. А то ми виходить проводимо змагання серед мисливців. А короткоствол, це трішечки не те.

| Рейтинг: 1

Як правильно тримати пістолет і стріляти з нього

Не слухайте агентів ФБР, особливо колишніх. Наша вітчизняна школа найкраща у світі. Чи знає автор статті, що у нас в 30-х роках проводилися змагання по стендовій стрільби (по тарілочках) не з рушниць а з револьверів (кулями)?

| Рейтинг: -1

Георгій Учайкін: «Закони ухвалює Парламент, а не Аваков»

Охоронна структура перш ніш підписати договір надання послуг охорони, повинна перевірити законність намірів "замовника" (рішення суду, правоустановчі документи і т.д.). І яка різниця зі зброєю вони чи ні. Всі питання до тих хто приймав ті чи інші рішення, чи надавав ті чи інші дозволи. А недобропорядні охоронні структури повинні відповідати перед тим же законом, перед такими ж подібними структурами, які і надають дозволи та продукують різні рішення.

| Рейтинг: 2