Василь Параскевич

Василь Параскевич

Рейтинг 2,3

Вправа зі стрілянням навскидь

Якось давно я стріляв у тирі з пневматичної рушниці по рухомим мішеням в Гідропарку. З десяти пострілів влучив може два рази. Тоді перестав прицілюватись через мушку і результат покращився рази в три.

| Рейтинг: 0

Надання зброї законодавчого статусу: страхи і забобони громадян

Є їдея як штовхати закон. Потрібно придати цьому ідеологію боротьби з корупцією. Ідея така:
1. Довгоствольна зброя в Україні легалізована. Значить держава не боїться наявності небезпечної зброї в руках громадян.
2. Травматичні пістолети - легалізовані частково і лише обраним. Але ці пістолети спливають зовсім не в тих руках. Чому? Бо за дозвіл володіння пістолетом рядовий громадянин платить неслабі хабарі тим, хто працює в дозвільній системі. А це означає, що:
а) державі начхати або вона просто не здатна забезпечити потрібний рівень виконання вже існуючих норм щодо володіння травматичною зброєю через корупцію.
б) чиновники від держави не зацікавлені в тому, щоб припинити корупційний потік, що йде від продажів довідок, бажаючим купити пістолет.

Для підтвердження теми я би запустив журналістське розслідування-репортаж як людина із сумнівною репутацією за допомогою хабарів отримує дозвіл на резиностріл. Паралельно навів би кілька ілюстрацій вбивств із легально дозволеної травматичної зброї, котрі залишились нерозкритими через те, що травматичні кулі неможливо ідентифікувати. Слоган цього розслідування: заборона короткоствольної нарізної зброї - не убезпечує громадян, а лише розводить корупцію.

| Рейтинг: 1

Одвічні «За і Проти» узаконення обігу вогнепальної зброї в Україні

Я може зараз вискажу крамольну думку, але мені здається, що міліції простіше, коли немає нарізної зброї, а є резиностріли. Їм так менше роботи, в разі чого можна сказати, що знайти зловмисника не можемо, бо куля гумова.

| Рейтинг: 2

Одвічні «За і Проти» узаконення обігу вогнепальної зброї в Україні

Ви дійсно вірите, що в МВД є люди, здатні щось написати? Категорично не згоден, що заходити потрібно з МВД. Заходити потрібно з боку громадськості. Якщо громадськість схвалить, якщо буде громадський тиск, депутати одразу підхоплять тему.

| Рейтинг: 0

Одвічні «За і Проти» узаконення обігу вогнепальної зброї в Україні

Ну добре, а уявімо собі, що раптом завтра хтось би і хотів зайнятись цим по справжньому. А займатись нічим, бо немає законопроекту, що регламентує як і що захищати. Воно, звісно, простіше апелювати до незацікавленості депутатів і корупції, але чим ми тоді кращі від цих депутатів, коли виправдовуємо своє небажання працювати над тим, над чим необхідно, сторонніми чинниками? Давайте спочатку запропонуємо, а потім будемо говорити, що це нікого не цікавить.

| Рейтинг: -2

Практичні випробування «кривого» пістолета Taurus Curve

Тест взагалі слабенький. Лазерний приціл не випробували, також могли б постріляти хоча б на 10 метрів. Те, що для шульги не зручний - взагалі не аргумент, бо за сучасного рівня виробництва виготовити віддзеркалену копію нескладно.

| Рейтинг: 2

Одвічні «За і Проти» узаконення обігу вогнепальної зброї в Україні

П. Фролов: – Зрештою, згадаймо нещодавнi сутички на Осокорках у Києвi через скандальну будову нового торговельного центру. Там уже стрiляли з травматичних пiстолетiв.
=============================================
Пан Фролов сам собі суперечить. То каже, що без легалізації зброї життя буде таке ж спокійне, як зараз, то каже, що вже стріляють із травматичних пістолетів. То де ж правда?
А стріляли саме тому, що зброя не нарізна. Якби була нарізна, то стрілявших одразу б вичислили, а так можна і не знайти тих, хто стріляв. Безвідповідальність.

| Рейтинг: 2

Одвічні «За і Проти» узаконення обігу вогнепальної зброї в Україні

Г. Учайкiн: – Хочу нагадати: Конституцiя України надає кожнiй людинi право захищати своє життя. А закону, який би регламентував таке право, немає.
===========================================
Слушна теза. І закон, розроблений за участi Української асоцiацiї власникiв зброї, не є таким законом. Там, на жаль, не зазначено як я можу захищати своє життя за допомогою зброї, а як не можу, як повинен і як не повинен. І чи можу я захищати за допомогою зброї не лише життя, а майно та гідність. Згвалтування, наприклад, не несе загрози життю чи здоров'ю, а навпаки може породити нове життя, тож виходить від гвалтівника зброєю не можна захищатись? І допоки такий закон не буде запропонований і прийнятий, легалізація зброї буде пробуксовувати. Будинок потрібно будувати із фундаменту, а ми почали із оздоблення.

| Рейтинг: -3