Павлюк Павлюк

Павлюк Павлюк

Рейтинг 24,2

Гeйб Cуapeз: «Cнaчaлa cтpeляй, пoтoм paзбиpaйcя»

Валити однозначно мудака, в епоху тероризму такі жарти можна прирівняти до теракту. Якщо виживе при затриманні, то показова смертна кара такому жартівнику, так би мовити відсіювати таких неадекватів. Бо наступний такий жарт може бути не жартом.

| Рейтинг: 1

Заява УАВЗ щодо ініціативи Президента Порошенка вилучати легальну зброю під час воєнного стану

Довіри до органів влади, і до мвс за часи війни не прибавилось. Так що ніякої здачі зброї не буде. Спробу вилучити мою зброю я сприйму як потурання терористам, а з терористами перемовин не ведуть.
Не треба забувати, що представники МВС, прокуратури та суду це залишки карально окупаційних військ російської імперії. Так званих трійок, діяльність яких направлена на знищення Української держави.

Люди, які виправдовують свої дії та вчинки словами це моя робота, мені наказали я виконую. Саме вони розстрілювали у ярах, катували у тюрмах, відбирали зерно за часів голодомору. Коли чуєш такі виправдовування знай, перед тобою не людина а потвора. Потвор треба знищувати. Не треба шукати у них нічого людяного, якщо ти його пожалієш то він тебе ніколи.

Треба писати свою конституцію почну:

Конституція України
1. Кожна людина зобовязана мати бойову зброю, боєприпаси до неї та вміти нею володіти.примітка: зброю вилучати заборонено під будь якими підставами, зброя може бути передана у спадок.

2. Кожна людина є недоторканою, а також її майно та земля. Жодна людина немає владних повноважень над іншою людиною.примітка: ніхто не має права вказувати як жити чи перешкоджати житьєдіяльності людини, обмежувати її свободи та права.

3. Кожна людина має право на самозахист зі зброєю в руках, за здійснення дій спрямованих на захист себе, членів родини та оточуючих людей переслідування та покарання не передбачене.примітка: при самозахисті дозволяється всіма доступними засобами знищувати нападника, чи групу осіб дії яких загрожують життю людини її майну чи безпеці оточуючих людей.

А далі всі торерантні нормативи, які не заперечують першим трьом.

| Рейтинг: 14

Украина как кривое зеркало Швейцарии

Той хто писав цю статтю знаходиться на тормозах, СКАЗАНО було. Що це треба для того щоб підприємці могли купувати високоточну зброю снайперам і техніку для підрозділів напряму.
АНЕ ЗАБИРАТИ У НАСЕЛЕННЯ ЗБРОЮ!

| Рейтинг: 0