Костянтин Мамелін

Костянтин Мамелін

Рейтинг 12,3

Що вам потрібно знати і розповісти іншим про право на збройний самозахист та про його принципову відмінність від інших прав

Цілком Вас підтримую, пане Святославе. Але хочу додати ще те, що права на зброю замало. Потрібно мати можливість реалізації права на самозахист. Те, що в США називається "Закон про застосування смертельної сили". І це, нмд, пріоритетніше за зброю.

| Рейтинг: 3

Миф о ситуационной осведомленности

Чому-ж? Це навіть прикольно - перебувати в стані пильності. Але справжній, самурайський, дух Воїна вимагає вважити себе вже мертвим. Все одно ми всі колись помремо. Питання лише у тому, чи гідно?

| Рейтинг: 2

Міф про ситуаційну обізнаність

Залиш двері не замкненими і ворог вже тут,
Стань під карнизом - і тебе вже нема.
Не треба бути весь час в стані пильності.
Треба вважати себе уже мертвим.

Ямамото Цунетомо "Хагакуре"

| Рейтинг: 2

Курс молодого бойца: тактика

Читання - річ, беперечно, добра і корисна. Та скільки не читай слово "Цукор", в роті солодко не стане. Усі речі, про які йдеться, треба тренувати, відпрацьовувати до м'язової пам'яті. Тож, велкам ту "Український Легіон".

| Рейтинг: 1

Ніч яка місячна…

Підтримую Вас, але хотілося-б зауважити дві речі. Перша: "коли сильний озброївшись стереже домівку свою, то добро його в спокої" від посягання групи злодіїв. У випадку широкомасштабних бойових дій самотужки можна лише гідно і героїчно загинути. Протистояти ворогу можливо лише у складі підготованого, злагодженого підрозділу за підтримки арти, авіації та техніки. Здається, що Ви це розумієте.

Друге: ненависть є джерелом страждань. Від неї потрібно позбавлятися. Наповніть своє життя любов'ю і співчуттям - воно стане прекрасним. А ворогів треба убивати. Без ненависті, з любов'ю і співчуттям.

| Рейтинг: 1

Лоббі боягузів

Як показує життя, якщо є попит, то буде і пропозиція. Якщо попит не вдовільнити законними шляхами, його буде вдовільнено іншими.

| Рейтинг: 0

Лоббі боягузів

І, як справедливо зауважив Учайкін в своєму інтерв'ю на ТБ, можновладцям немає чого боятися. Революції роблять не з пістолетами, а або з важкою зброєю і технікою, або з деревяними щитами і дрючками.

| Рейтинг: 8