Міліція застрелила чоловіка із шаблею

| Кримінал, Холодна та метальна зброя | Автор: Web admin
По-русски

ШабляШабля

Працівники міліції застрелили зловмисника, що намагався проникнути в приміщення Харківської обласної телерадіокомпанії.

Про це повідомила начальник прес-служби Департаменту державної служби охорони при МВС України Світлана Павловська.

"Правоохоронці змушені були застосувати вогнепальну зброю проти озброєного чоловіка, який зробив спробу проникнути в приміщення Харківської обласної ТРК",- сказала Павловська. Інцидент відбувся в ніч на 21 січня.

"В 1:30 у приміщення ТРК, розбивши скляні двері, увірвався невідомий. Працівник служби безпеки не дав йому проникнути далі й натиснув "тривожну кнопку". Наряд ДСО прибув через три хвилини", - розповіла Павловська.

За її словами, зловмисник став пручатися працівникам міліції, використовуючи для цього холодну зброю. "У руках чоловіка з'явилася гостра саморобна шабля, якою він намагався вдарити міліціонерів і працівника охорони", - повідомила Павловська.

Вона відзначила, що дії невідомого були загрозливими, тому після попередження правоохоронці застосували табельну вогнепальну зброю. "Збройний зловмисник був небезпечний як для працівників міліції й ТРК, так і для інших людей у випадку, якби йому вдалося зникнути", - заявила представниця ДСО.

Тепер з'ясовано, що чоловік був 1986 року народження. Триває слідство.

Від редакції: Цікаво, чи не можна було вистрілити в ногу, наприклад?

1,0 1 -1 3
Коментарів (11)

  • 21.01.2013 14:37
    #
    - 0 +

    Не знаю... если видео выложат, будет видно.

  • 21.01.2013 15:38
    #
    - 1 +

    Правильно зробили. Цей білочник з шаблею міг, як той китаєць, прийти в дитсадок. Звичайно, тепер стрілець матиме неприємності. Його - шкода.

    • 21.01.2013 16:40
      #
      - 1 +

      Пане Олексію, я спробую висказати власну точку зору.
      Можливо ситуація і була загрозливою, проте в повідомлені речниці не говориться про попереджувальний постріл, а "після попередження правоохоронці застосували табельну вогнепальну зброю".

      Як на мене, то бракує інформації щоб робити якісь висновки про його неадекватність та дотримання правоохоронцями усіх вимог чинного законодавства.

      А яку зброю використали правоохоронці?

      А що за шабля? Яка довжина леза?

      • 21.01.2013 17:35
        #
        - 1 +

        Я не заперечую, що з позиції Закону це, скоріш за все явне перевищення. Але яка різниця, що там за шабля? Згаданий вище китаєць шинкував малоліток кухонним сікачем.

  • 21.01.2013 15:55
    #
    - 3 +

    Можна було, думаю. Але було дуже страшно. А коли дуже страшно, стріляють в центр грудини.

    • 21.01.2013 17:53
      #
      - 1 +

      И зачем такие ваяки которым типа страшно ? От так с перпугу и промахнуться может в свидетля например.

      Осудить и застрелить - разные вещи однако

      Менты фуфлыжники однозначно, но их отмажут вот увидите

  • 21.01.2013 19:38
    #
    - 0 +

    Саморобні шаблі часто роблять з автомобільної ресори. Тут хтось про заборону автомобілів шуткував. Ось тепер автомобілі точно заборонять.
    А на ту шаблю я б подивився. Де б фотку знайти?..

  • 22.01.2013 06:55
    #
    - 0 +

    Ось тут вона: comments.ua Більше схоже на бебут. А хлопець таки був небезпечний псих.

  • 22.01.2013 09:34
    #
    - 0 +

    Ну вот: "Прокуратура Харківської області підозрює міліціонерів, які застрелили хлопця, що штурмував обласну ТРК, в умисному вбивстві і перевищенні оборони."