Вопрос про нахождение с перцовым баллончиком в общественных местах

| Травматична зброя та спецзасоби, Законодавство | Автор: Максим Киченко

Перцовый баллончикПерцовый баллончик

Можно ли заходить с перцовым баллончиком, в Торговый центр?

На сколько я знаю, Торговый центр это общественное место, а значит проходить можно.

Но охрана все равно не пускает, а полиция, которая приехала вообще ничего не знает.

Рішення (0)

  • 17.06.2018 13:46
    #
    - 4 +

    А вы не показывате балон при входе

  • 17.06.2018 14:56
    #
    - 1 +

    Дай угадаю - это в оушен плазе шмонают на предмет балонов, ножей и др, не так ли? какие-то сранные рамки на входе. больше нигде такого не встречал. имено из-за этого не хожу в этот ТРЦ. ну еще и из-за москальских собственников.

    • 17.06.2018 16:14
      #
      - 0 +

      Да, именно там

      • 17.06.2018 18:30
        #
        - 3 +

        А на каком основании они вообще вступают с вами в диалог? Досмотр вещей может производить только полиция, при наличии двух понятых и под протокольчик. Коллеги Бородача тут никаким боком.

        • 18.06.2018 01:03
          #
          - 0 +

          Ось мені теж цікаво. Чи може бути, у внутрішніх правилах магазину, розпорядження про огляд відвідувачів, й при відмові чи можуть не впустити у ТЦ ?

          • 18.06.2018 03:34
            #
            - 1 +

            Ну теоретически, это частная собственность, и они могут устанавливать любые, не противоречащие закону, требования. Хоть вход только голыми, или только в синих шляпах. Не хочешь - не заходи.

            • 18.06.2018 13:04
              #
              - 0 +

              Это общественное место и торговые точки, а не "частная собственность". За забором на даче частное

            • 18.06.2018 19:37
              #
              - 0 +

              Никакие правила и распоряжения не могут противоречить Конституции и Законам Украины. Если противоречат, значит они не действительны.

  • 18.06.2018 17:09
    #
    - 0 +

    Відповідно до ПРАВИЛ роздрібної торгівлі продовольчими товарами п.5 - Режим роботи торговельного об'єкта встановлюється суб'єктом господарювання самостійно, а у випадках, передбачених законодавством, за погодженням з органами місцевого самоврядування.
    Відповідно до ПОРЯДКУ провадження торговельної діяльності та правила торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів п. 21 - Суб'єкт господарювання зобов'язаний: забезпечити доступ споживачів до торговельних об'єктів без здавання на збереження особистих речей, крім товарів, реалізація яких здійснюється у таких торговельних об'єктах; створити умови для збереження речей споживачів, у разі, коли вхід до торговельного об'єкта з товарами, які реалізуються в таких закладах, заборонено.
    Відповідно до п. 17 ЗУ "Про захист споживачів" - За всіма споживачами однаковою мірою визнається право на задоволення їх потреб у сфері торговельного та інших видів обслуговування. Встановлення будь-яких переваг, застосування прямих або непрямих обмежень прав споживачів не допускається, крім випадків, передбачених нормативно-правовими актами.Споживач має право на вільний вибір товарів і послуг у зручний для нього час та на вільне використання електронних платіжних засобів з урахуванням режиму роботи та обов'язкових для продавця (виконавця) форм (видів) розрахунків, установлених законодавством України.
    І на решті ст. 698 ЦК України - Договір роздрібної купівлі-продажу є публічним.
    Відповідно до ч. 2 ст. 633 ЦК України - умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.
    Відповідно до ч. 4 ст. 633 ЦК України - Підприємець не має права відмовитися від укладення публічного договору за наявності у нього можливостей надання споживачеві відповідних товарів (робіт, послуг).
    У разі необгрунтованої відмови підприємця від укладення публічного договору він має відшкодувати збитки, завдані споживачеві такою відмовою.
    Вот все вішеуказанное - это ТЕОРЕТИЧЕСКИ, а статья автора это практически.
    Т.е в теории должны Вас беспрепятственно пропускать, а на практике эти деятели занимаются САМОУПРАВСТВОМ (есть такая статья в уголовном кодексе 356) или хулиганством или чем -то еще

  • 18.06.2018 17:41
    #
    - 2 +

    Не имеют права вас не пустить, не имеют права вас обыскивать. На предложение показать содержимое карманов или сумки отвечайте "только по закону полиции покажу с понятыми и протоколами, а если вы меня не пропустите - полицию вызову я и протокол будет на вас" и спокойно проходите дальше, ну или вызываете раз полицию и больше они так поступать не будут

    • 19.06.2018 17:34
      #
      - 0 +

      на ocean plaza такі проблеми постійно, і вони все продовжують так себе поводити.. дибіли рідкісні

  • 19.06.2018 16:47
    #
    - 0 +


    Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

    Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
    Нажаль болончик не входить до перелік інші ознаки. До ознак відноситься те що не можливо змінити одразу, а тільки з часом, наприклад колір волосся. Це було "Общественным местом" пока не стало приватним, а тому і правила у них такі які вони забажають тільки би вони не були в протерічі з констітуцією.


Увійдіть, щоб мати можливість відповідати