Salon of weapons "Four Seasons", m. Lviv

Salon of weapons "Four Seasons", m. Lviv

Rating 34.0
Location
Україна, м. Львів
Website
http://www.gun.lviv.ua/
Topics
Rifles , Shotguns, Melee & Ranged Cold Weapons, Ammo, Hunting, Optics & Flashlights
About
«Коли мисливець стає твариною, тварина стає мисливцем».
Гаррі Сімановіч

«Чотири Сезони» є найбільшим салоном в сегменті торгівлі зброєю у Західній Україні та займає заслужене місце серед лідерів. Ми пишаємось широким асортимент зброї та аксесуарів до неї, що постійно оновлюється. Наші консультанти підберуть Вам зброю, оптику та аксесуари, які найбільш підходять до Ваших потреб.

В нашому магазині представлені такі світові марки зброї, як Benelli, Beretta, Blaser, Browning, Antonio Zolli, Sauer, Remington, Howa, Weatherby, українські марки Форт, Алтай, Сафарі та інші. Ми підберемо Вам зброю на всі випадки життя: для самооборони, для полювання, для спортивної стрільби тощо. Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть Вам із встановленням оптичного прицілу та пристрілкою зброї.

В магазині представлений широкий вибір боєприпасів для гладкоствольної, нарізної зброї та спецзасобів (травматики). На Ваш вибір патрони для будь-якого виду полювання чи практичної стрільби від найбільших світових та українських виробників, таких як Black Hills, RWS, Federal, Geco, S&B, B&P, Hornady,Тахо.

В «Чотири сезони» Ви можете придбати комфортний одяг для полювання і активного відпочинку відомих західних виробників (Hollyard, Defcon, Beretta, Gamo, Alpha) та українських.

Для тих, хто любить активний відпочинок, працює відділ туризму. Тут можна вибрати намети, спальники, казани та інше необхідне спорядження.

У відділі пневматики також представлені зразки відомих закордонних та вітчизняних виробників (Gamo, Cometa, Norica, Magtech, Crossman, Чайка, Байкал, револьвери під патрон Флобера Snipe, Safari, Ekol).

Магазин пропонує велику колекцію ножів та мультитулів різного спрямування (Boker, Victorinox, Spyderco, Buck, Fallkniven, Mora, Leatherman та ін.), ліхтариків та фар до квадроциклів і авто.

Ви можете підібрати до зброї усі потрібні аксесуари, від ременя до оптичного прицілу (Svarovsky, Zeiss, Leupold, Yukon) чи тактичного ліхтарика. Для догляду за зброєю всіх калібрів є професійні набори чистки та масел

В нас Ви знайдете великий асортимент товарів тактичного спрямування, від розвантажувальних жилетів та рюкзаків до підсумків.

А справжні професіонали, щоб не втрачати навичок в міжсезоння, для практичної стрільби можуть придбати метальні машинки різних модифікацій та мішені-тарілки до них, а також стендові мішені.
Discount info
Знижка для членів Асоціації на весь асортимент - 5%
Administration
Web admin
Authors
Тарас Деменчук