Торгова марка «Хамелеон». м. Запоріжжя, м. Київ

Торгова марка «Хамелеон». м. Запоріжжя, м. Київ

Rating 4.0
Location
Україна, м. Запоріжжя, м. Київ
Website
http://chameleon.net.ua/
Topics
Gun Accessories, Optics & Flashlights
About
Одна з головних переваг торгової марки «Хамелеон» полягає в тому, що знаходячись на ринку більш ніж 10 років, ми встигли завоювати довіру та повагу наших клієнтів, адже наші головні принципи – якість, сервіс, готовність йти назустріч нашим покупцям і удосконалювати свою продукцію, прислухаючись в першу чергу до споживача.

Основна категорія товарів, котра представлена в наших магазинах, а також на інтернет сайті – це одяг та спорядження. Завдяки тому, що ми - виробники, ми гарантуємо якість товару, зручність в експлуатації, так як всі моделі розробляються кваліфікованими спеціалістами, регулярно проводяться випробування сировини та готових виробів, ми збираємо відгуки покупців, впроваджуємо нові сучасні технології в процес виробництва, використовуючи тільки перевірені матеріали.

Наш одяг має високу стійкість до зносу, зручний у використанні на активному відпочинку, для туризму, мисливства та рибалки, також розроблена окрема серія товарів для любителів стильно одягатися в межах міста.

Широкий асортимент товару, який постійно оновлюється, дозволяє підібрати все необхідне, а наші співробітники зроблять все можливе, щоб Ваше замовлення було виконано якісно та швидко.

Багато товару групи "Спорядження та екіпіровка" від відомих виробників Nightcore, Ganzo, Morakniv, Ontario, SOG , Klarus, Lytos можна знайти на вітринах наших магазинів, розташованих в Києві і Запоріжжя. Це взуття, ножі, годинники, ліхтарі, зарядний пристрій, а також багато іншого.
Discount info
Знижка для членів Асоціації: на продукцію торгової марки «Хамелеон» – 10%.
Administration
Web admin
Authors
Web admin