Airsoft Federation of Ukraine

Airsoft Federation of Ukraine

Rating 0.0
Location
Україна, Львів
Website
http://airsoft.ua/
Topics
Historical Reenactment, Страйкбол
About
Федерація Страйкболу України - громадська організація, яка була заснована у 2002 році активістами, що пропагували цей новий вид дозвілля та відпочинку.

“Відкриття Сезону” - найбільш очікувана усіма страйкболістами гра, яку 10 років поспіль проводить ФСУ. Захід зазвичай відбувається в травні і проходить за сприяння Академії Сухопутних Військ України ім. П. Сагайдачного, на території найбільшого в європі яворівського полігону.

За роки свого інсування, ФСУ вдалось створити інтернет-ресурс airsoft.ua який обєднує всіх українських страйкболістів і є найбільшим профільним порталом страйкбольної тематики на теренах СНД.

Громадській організації вдалось започаткувати практику проведення великих страйкбольних ігор які збирають гравців зі всієї України. Організація допомогає ініціативним гравцям проводити заходи у всіх регіонах України.

Форум що працює на сайті, є найбільшим джерелом актуальної інформації про страйкбол, зброю, спорядження та ігри які проводяться. На ньому можна знайти однодумців зі свого міста, адже працюють регіональні гілки, де люди з одного і того ж регіону можуть домовитись про проведення ігор, тренуваннь, або вирішити місцеві організаційні питання.

На сайті постійно з’являються нові огляди спорядження, статі, та оновлюється відео та фотогалерея гравців.
Administration
Web admin
Authors
Web admin