Спортивно-стрілецький клуб «Hart», м. Київ

Спортивно-стрілецький клуб «Hart», м. Київ

Rating 4.0
Location
Україна, м. Київ
Website
http://hart.kiev.ua
Topics
Learning, Self-defense, Handguns, Firearms Safety
About
ССК "Hart" – некомерційна організація. Це співтовариство практикуючих стрільців і інструкторів, які популяризують культуру безпечного поводження зі зброєю, прикладну/оборонну стрільбу, ідею і філософію відповідальної збройової свободи.

Ми – клуб, в якому всі його керівники та інструктори щиро люблять свою справу, цінують зброю, знають та вміють з нею поводитись, а головне – знають, як цьому навчити вас.

Одним з наших завдань є розвиток і популяризація стрілецького спорту. Всі інструктори, члени клубу і кандидати у члени клубу постійно тренуються та вдосконалюють свої навички, співпрацюють і переймають досвід у більш досвідчених стрільців, беруть участь у змаганнях з практичної стрільби, допомагають в організації та суддівстві змагань зі стрілецьких видів спорту.

Так само ми почали активно працювати в напрямку створення відеооглядів зброї і спорядження, які представлені на ринку України, для того, щоб у майбутніх і нинішніх стрільців було менше питань і вони могли сформувати для себе об'єктивну думку з приводу зброї та спорядження.

ССК «Hart» пропонує великий вибір семінарів: основи самооборони зі короткоствольною зброєю або травматичною, знайомство з прикладною стрільбою. Постійно проводяться тренування для стрільців з практичної та оборонної стрільби. Регулярно проводяться відкриті тренування для всіх бажаючих з метою популяризації стрілецького спорту.

Так само проводяться ознайомчі семінари "Стрілець початківець", де майбутні стрільці зможуть познайомитися з різними видами зброї.

Ми чекаємо Вас на наших тренуваннях і семінарах.

Треба пам’ятати, що у стресовій ситуації ви не підніметеся до піку своїх навичок і знань, а будете діяти, відповідно до рівня вашої підготовки.

Тільки навички, доведені до стану м'язової пам'яті, врятують вас у стресовій ситуації. Аналогічно, як і при водінні автомобіля, недостатньо мати посвідчення водія і знати Правила дорожнього руху, для впевненого і безпечного водіння необхідна практика і вдосконалення своїх навичок.

Тренуйтеся і нехай прибуде з вами сила, швидкість і точність!

З повагою, команда ССК «Hart»

Discount info
Знижка для членів Асоціації на всі послуги – 20%
Members
Павел Дорохов, Евгений Будко
Administration
Web admin
Authors
Павел Дорохов, Евгений Будко