International Trade Fair "Arms and Security"

International Trade Fair "Arms and Security"

Rating 19.0
Location
Україна, Київ
Website
http://www.iec-expo.com.ua/
Topics
Military Weapons, Historical Reenactment, Military & Law Enforcement, Hunting, Optics & Flashlights
About
Виставка «Зброя та безпека» проводиться під патронатом Кабінету Міністрів України. Головні організатори виставки: Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство оборони України, Служба безпеки України, а також Державна прикордонна служба.

За 10 років існування виставка стала традиційним місцем зустрічі для зброярів України, завдяки такій особливості виставки, як демонстрація на одному майданчику зброї і техніки для спеціального та цивільного застосування. У рамках єдиної в Україні виставки зброї, провідні збройові компанії країни кожен рік демонструють найрізноманітніший асортимент (в ціновому діапазоні і за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, супутніх товарів для полювання і активного відпочинку.

У 2014 році організатори прагнуть створити на виставці демонстраційний майданчик і бізнес платформу в Україні для розробників, виробників, постачальників і замовників озброєння, військової техніки і обладнання для збройних сил, правоохоронних органів і служб безпеки. Вперше на виставці будуть представлені можливості військового кораблебудування. При цьому не менше уваги буде приділятися і подальшому розвитку експозиції цивільної зброї.

Інтерес до оборонної виставки в Україні викликає наявність в державі однієї з найчисленніших армій в Європі, яка вимагає модернізації та переозброєння, досить потужного оборонно-промислового комплексу, підприємства якого потребують кооперації з розробниками передових технологій для створення і виробництва окремих сучасних зразків озброєння в інтересах збройних сил і забезпечення експорту.

У рамках нового формату на виставку 2014 будуть запрошені офіційні делегації зарубіжних країн, державних іноземних замовників оборонної продукції, партнерів України по збройному бізнесу, а також українські та іноземні компанії, які розробляють і виготовляють озброєння і військову техніку для Сухопутних військ і Військово-морських Сил, поліцейських формувань, обладнання для охорони державного кордону, забезпечення безпеки, а також мисливської зброї, спорядження та екіпіровки.

У виставкових павільйонах є можливість забезпечити демонстрацію натурних зразків великогабаритної військової техніки, а також надати найвищий рівень забудови експозицій, комфортні умови для роботи, прийому делегацій, проведення конференцій, переговорів, урочистих прийомів та інших виставкових заходів.

Discount info
Для членів Асоціації та учасників програми "Прихильник" знижка 50%. Знижка надається по пред’явленню картки.
Members
Web admin, Людмила Куливар
Administration
Web admin
Authors
Web admin, Людмила Куливар