LLC "Blade GROUP"

LLC "Blade GROUP"

Rating 0.0
Location
Україна, Київ, Одеса
Website
http://www.lezo.ua/
Topics
Collectors Firearms, Melee & Ranged Cold Weapons
About
ТОВ «ЛЕЗО ГРУП», провідний дистриб'ютор в Україні ножів та аксесуарів Японських виробників, таких як Kasumi, Masahiro, Tojiro, Mcusta, Hattori, Kanetsune, Rockstead, Hiro, G.Sakai, Seki-Cut, Seto та ін.

Авторських клинків та мечів Японських майстрів Saji Takeshi, Ota Atsutaka Machida Isshi.

Арсенал виробів містить в собі ножі для полювання і туризму, тактичних завдань та бушкрафта, для щоденного носіння, самозахисту та виживання.

А також все, що може стати в нагоді для активного відпочинку і туризму: мультитули, сокири, пилки, мачете, паранги, кукрі. Широкий асортимент кухонних ножів і аксесуарів, а також всі види заточувального і допоміжного інструменту.

До складу компанії «Лезо Груп» входять:

- Торгова мережа «ITAMAE» з продажу кухонних, туристичних та складаних ножів японського виробництва, а також багатофункціональних інструментів (multitool) Leatherman, SOG (США); заточувального інструменту від компаній Chef's Choice (США) та Suehiro (Японія).

- Представництво «ROYAL NEPAL KUKRI» ексклюзивних непальських ножів ручної роботи: кукрі та засобів індивідуального захисту на базі кевлару від Британської компанії «PRO WORLD ARMOUR»

- Галерея Японського антикварної зброї «NIHONTO» з продажу раритетних клинкових виробів

- Сервісний центр «TOGIYA» технічна база, що забезпечує комплексне гарантійне та післягарантійне обслуговування ножових виробів, а також ремонт і реставрацію будь-яких сучасних та раритетних клинкових виробів.
Discount info
Administration
Web admin
Authors
Web admin