Scout Organization of Ukraine - "Plast"

Scout Organization of Ukraine - "Plast"

Rating 5.0
Location
Україна
Website
http://www.plast.org.ua/
Topics
Learning, Legal & Law Issues, Competitions
About
«Пласт» - скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства.

Офіційною датою створення Пласту вважається день складення першої пластової присяги – 12 квітня 1912 року. Розквіт організації припадає на 30-ті роки.

Після Другої світової війни Пласт розвивається у країнах проживання українських мігрантів. В Україні відновлюється наприкінці 80-их.

Пласт нараховує 6 тисяч членів в 22 областях України.

Пласт використовує скаутську виховну методику, яка передбачає навчання через гру, самоуправління в малих групах, проведення значної кількості занять та заходів на природі (зокрема таборів та мандрівок).

В рамках виховних програм Пласту існує окремий напрямок – Військове пластування, який має на меті популяризацію військового фаху.

Військове пластування передбачає навчання основ виживання в природі, маскування, розвідувальної справи, першої медичної допомоги та інше.

Основним виховним заходом військового пластування є вишкільний табір «Легіон».
Administration
Web admin, Oleksandr Argat
Authors
Web admin, Oleksandr Argat