Магазин «Прапорщик", м. Київ, м. Харків

Магазин «Прапорщик", м. Київ, м. Харків

Rating 11.0
Location
Україна, м. Київ, м. Харків
Website
http://shopgun.com.ua/
Topics
Gun Accessories, Shotguns, Less Lethal
About
Магазин «Прапорщик» – це магазин з широким асортиментом товарів для мисливства, спортивної стрільби та, звичайно ж, самозахисту.

Ми спеціалізуємося не тільки на товарах для мисливства, а й намагаємось задовольнити потреби будь-якої людини, якій подобається зброя, чи інші засоби самозахисту.

В нас дуже широкий асортимент, який, окрім мисливської, включає травматичну та пневматичну зброю, револьвери під патрон Флобера, також різні засоби самозахисту, такі як газові балончики, електрошокери тощо.

Тому Ви зможете порадувати не лише себе, але й своїх рідних, зробивши їхнє життя безпечнішим.

Також у нас можна найкращим чином удосконалити зброю, незалежно від того, чи її було придбано в нас, чи вона у Вас уже була. У нас є різні варіанти сучасних ременів для рушниць, тактичних ліхтариків, прицілів, в тому числі і нічного бачення.

Також є ще багато «девайсів» для Вашої зброї, які зроблять її досконалішою, а Ваше полювання ще більш результативним.

Окрім цього, Ви зможете придбати і відповідне взуття, одяг і іншу екіпіровку. Завдяки широкому асортименту, ми створюємо і широкий діапазон цін, щоб будь-яка людина змогла б підібрати саме те, що до душі та по кишені.

Для постійних покупців діє система гнучких знижок та постійні акції. Наші продавці завжди з радістю проконсультують Вас і допоможуть підібрати саме той товар, який Вам необхідний.

Наш девіз – «Ми працюємо для Вас»!

З повагою, колектив магазину «Прапорщик».
Discount info
Знижка для членів Асоціації: на всю продукцію, окрім акційних товарів – 11%.
Members
Web admin
Administration
Web admin
Authors
Борис Исаков