"Safari - Ukraine", Kiev, Kharkov

"Safari - Ukraine", Kiev, Kharkov

Rating 34.0
Location
Україна, Київ, Харків
Website
http://safari-ukraina.com/
Topics
Rifles , Shotguns, Shooting Sports
About
Основна відмінність збройових салонів «Сафарі-АРМС» від інших спеціалізованих магазинів складається не тільки в багатстві і ексклюзивності асортименту. Їх унікальність в тому, що тут клієнту нададуть повний комплекс послуг: від професійних консультацій по вибору мисливської зброї, найбільш оптимального для полювання на той чи інший трофей, підбору оптичного прицілу, патронів і всіляких додаткових аксесуарів до замовлення мисливського або рибальського туру в будь-яку країну світу .

Збройові салони «Сафарі-АРМС» пропонують найширший в Україні вибір ексклюзивних мисливських рушниць таких виробників, як Holland & Holland (Англія), Karl Hauptmann (Австрія), Peter Hofer (Австрія), Johann Fanzoj (Австрія), Krieghoff (Німеччина), VO ( Швеція), Cristensen Arms і ін.

У магазинах широко представлено мисливська зброя практично всіх провідних світових виробників: Blaser, Sauer, Mauser, Walther, Heym, Merkel (Німеччина); Benelli, Beretta, Perazzi, Benelli, Pietta (Італія); Browning (Бельгія); Winchester, Weatherby, Henry, Mossberg (США) і ін.

До гідної зброї пропонується найширший асортимент боєприпасів таких компаній, як RUAG (торгові марки RWS, Geco, Rottweil, NORMA); Federal, Hornady, Remington, Winchester (США); Kynoch (Англія), Sauvestre (Франція), Lapua (Фінляндія).

У відділі оптичних приладів (приціли, біноклі, далекоміри) перше місце за кількістю позицій займає легендарний Zeiss, а також відома своєю якістю і надійністю австрійська компанія Kahles. Широко представлені такі світові бренди, як Leica, Schmidt & Bender, Swarovski, Night Force, GSCI, Leopold, Newcon Optik, Truglo і ін.

Для повного відчуття комфорту на будь-який полюванні, будь-то африканський буш або канадська тундра, магазини «Сафарі-АРМС» пропонують максимальний асортимент спеціального одягу і взуття виробництва Seeland (Данія); Old Group, Univer-Unisport (Італія); Bell Ranger, Tag Safari, King's, Rocky, LaCrosse (США); Browning (Бельгія); Blaser, Leder Weiss, Fjall Raven (Німеччина), РОСС (Росія) та ін.

Також в салонах представлені останні новинки мисливської індустрії, в тому числі велика кількість ексклюзивних товарів, таких як новітні теплові й електронні цифрові приціли і т.п.
Discount info
Знижка для членів Асоціації на весь асортимент та набої (за винятком Premium сегменту): 10%
Знижка на послуги тиру (Київ): 20%
Administration
Web admin
Authors
Web admin