Магазин «Світ зброї», м. Кіровоград

Магазин «Світ зброї», м. Кіровоград

Rating 0.0
Location
Україна, м. Кіровоград
Website
http://svit-zbroi.com.ua/
Topics
Self-defense, Ammo, Melee & Ranged Cold Weapons, Hunting
About
Інтернет-магазин «Світ зброї Кіровоград» пропонує широкий вибір товарів для полювання, самозахисту та відпочинку. Великий асортимент зброї та аксесуарів не залишить без уваги навіть найвибагливішого покупця. Товари для активного відпочинку не дозволять Вам нудьгувати як вдома, так і на дачі за містом. Сувенірна і супутна мисливська продукція назавжди зніме питання «Що подарувати другу?». Одяг і тактична екіпіровка стануть в пригоді військовим у будь-яких екстремальних ситуаціях. Туристичні товари зацікавлять всіх любителів пригод.

У нас працюють професійні продавці та консультанти. У телефонному режимі вони готові надати Вам кваліфіковану технічну консультацію і відповісти на будь-які запитання.

Всі товари в нашому магазині продаються з доставкою. Доставка в межах міста Кіровоград здійснюється протягом одного дня і безкоштовно. Ми здійснюємо доставку в усі регіони України. Працюємо з такими перевізниками як «Нова пошта», «Автолюкс» та ін. При замовленні товару на суму від 1499 грн. доставка здійснюється за рахунок магазину, в інших випадках – оплата покупцем за тарифами перевізника.

Інтернет-магазин пропонує гнучку систему знижок, постійно оновлює асортимент товарів та проводить акції.
Також Ви можете відвідати наш стаціонарний магазин «Світ зброї». Там Ви зможете побачити товар «вживу», отримати якісну консультацію від професіоналів або ж забрати своє замовлення.

На базі магазину діє Навчальний центр, який проводить практичне і теоретичне навчання матеріальній частині зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування. В результаті навчання Ви отримуєте відповідну довідку, яка пред’являється в правоохоронних органах, коли Ви хочете отримати дозвіл на придбання зброї.

Також на базі стаціонарного магазину діє майстерня по ремонту зброї та мультимедійний тир. В тирі є можливість постріляти з бойових пістолетів та малокаліберних гвинтівок.
Завжди раді Вам в наших магазинах і вдалих Вам покупок!

Discount info
Знижка для членів Асоціації – 5-7% на усі товари, окрім акційних товарів та послуг за навчання.
Members
Олег Псяровський
Administration
Web admin
Authors
Олег Псяровський