Магазин туристичного спорядження Top Rope, м. Полтава

Магазин туристичного спорядження Top Rope, м. Полтава

Rating 0.0
Location
Україна, м. Полтава
Website
https://toprope.com.ua/
Topics
Other Guns, Gun Accessories, Ammo
About
Магазин туристичного спорядження Top Rope працює з 2009 року і пропонує краще спорядження для туризму, походів, активного спорту і відпочинку, спорядження для скелелазіння, альпінізму і робіт на висоті (промисловий альпінізм).

У магазині можна купити повний спектр кемпінгового і бівуачного спорядження: спальники, намети, рюкзаки, каремати, а також інші речі для походів: гамаки, туристичні пальники, туристичний посуд, рушники з мікрофібри, ліхтарики, ножі, кресала, компаси та туристичні карти Карпат, різні аксесуари для подорожей і походів; спеціалізоване спорядження для альпінізму, скелелазіння, штурмового альпінізму: карабіни, жумари, спускові та страхувальні пристрої, страхувальні системи, каски, мотузки, льодоруби, кішки тощо.

Команда Top Rope професійно проконсультує і порадить краще спорядження. У магазині також відкритий прокат туристичного спорядження. Top Rope надає послуги з ремонту та обслуговування газових туристичних пальників, трекінгових палиць, наметів, рюкзаків, надувних килимків і т.п.

Крім того, в Top Rope допоможуть вибрати одяг і взуття для походів, мембранні куртки, трекінгові штани, купити термобілизну і термошкарпетки; магазин постачає обладнання для скеледромів: скелелазні зацепи і супутні товари.

Товари з асортименту магазину туристичного спорядження Top Rope можна придбати з доставкою по Україні, а також в магазині туристичного спорядження в Полтаві.
Discount info
Знижки для членів Асоціації на всі товари: 10%.
Знижка не розповсюджується на акційні товари, а також обмежена на окремі бренди.
Members
Web admin
Administration
Web admin
Authors
Web admin