Компанія «Українська Броня», м. Київ

Компанія «Українська Броня», м. Київ

Rating 2.0
Location
Україна, м. Київ
Website
http://uarm.co/
Topics
Gun Accessories
About
Українська Броня – це ідейна колаборація науковців, технологів, конструкторів та дизайнерів, метою яких є забезпечення українського користувача засобами індивідуального захисту найвищої якості за обґрунтовану ціну.

За два роки життя компанії на 600 квадратних метрах нашого заводу ми створили і налагодили виробництво власної продукції: лінійка бронежилетів, кулезахисні шоломи, керамічні, легкі пресовані та сталеві бронеплити, тактична амуніція та інші товари галузі.

Усвідомлюючи велику відповідальність перед користувачем, ми прискіпливо контролюємо усі процеси виробництва. Інженери компанії постійно освоюють нові технології і можливості, вивчають новітні матеріали, експериментують - усе задля покращення балістичних характеристик продукції, її ергономічності. Власні моделі амуніції розробляються й постійно вдосконалюються спільно з учасниками бойових дій, захисниками закону, фахівцями-практиками.

Усі вироби, представлені на сайті, випробовуються в балістичному науковому центрі, з дотриманням необхідних умов ДСТУ, включаючи вимірювання швидкості куль та вплив заперешкодної дії. Крім того, наші клієнти постійно проводять випробовування в польових умовах - з найкращими відгуками у результаті.

Продукція виробництва "Українська Броня" представлена такими найменуваннями:

- Військові бронежилети 3, 4, 5, 6-го рівнів захисту ДСТУ;
- Бронежилети прихованого та напівприхованого типу 1, 1а та 2-го рівнів ДСТУ, а також рівень ДСТУ "Спеціальний" - захист від холодної зброї;
- Шоломи кулезахисні 1а рівня ДСТУ (американський NIJ IIIA), V50 720 м/с;
- Бронеплити керамічні, легкі пресовані НВМПЕ і арамідні, загартовані сталеві, титанові;
- М'який балістичний захист проти осколків 1, 1а та 2-го рівнів захисту ДСТУ, захист від холодної зброї;
- Бронежилети для мисливців;
- Бронежилети для військових (К9), поліцеських та мисливських собак;
- Тактична амуніція: РПС, розгрузки, підсумки будь-яких типів.

Важливою особливістю нашої компанії є виконання індивідуальних замовлень - ми готові разом з Вами знаходити рішення під Ваші особисті потреби.

Працюємо над кращим майбутнім,
Команда "Українська Броня"
Discount info
Знижка для членів Асоціації – 7-10% на усі товари.
Members
Андрій Стрілець
Administration
Web admin
Authors
Андрій Стрілець