Платформа "Вишкіл", м. Київ

Платформа "Вишкіл", м. Київ

Rating 67.3
Location
Україна, м. Київ
Website
https://vyshkil.ua/
Topics
Learning
About
Платформа "Вишкіл" створена у 2016 році волонтерами та військовослужбовцями ЗСУ за підтримки Командування Сил Спеціальних Операцій з метою сприяння масовій військовій підготовці громадянського суспільства України. Мета проекту – надати безоплатно в розпорядження курсантів та інструкторів з військової підготовки найсучасніші доробки в теорії передачі знань.

Проект "Вишкіл" являє собою серію навчальних відео курсів за різноманітною військовою та парамілітарною тематикою, від вогневої підготовки до тактичної медицини і громадянської оборони. Курсанти платформи "Вишкіл" мають можливість не тільки вивчати навчальний матеріал, але й протестувати якість засвоєння знань за допомогою різноманітних інтерактивних тестів.

"Вишкіл" призначений для широкого загалу українського суспільства. Запланований курс "Початкова військова підготовка" спрямований на студентів та старших школярів. Спеціалізовані курси по вогневим, тактичним, партизанським та іншим військовим дисциплінам будуть корисні як для допризовної підготовки, так і для перепідготовки резервістів, батальйонів територіальної оборони, сержантського і офіцерського складу.
Administration
Web admin
Authors
Web admin, Василь Корсун