Компанія ZBROIA, м. Харків, м. Слов'янськ

Компанія ZBROIA, м. Харків, м. Слов'янськ

Rating 0.0
Location
Україна, м. Харків, м. Слов'янськ
Website
https://zbroia.com.ua/
Topics
Rifles , Shotguns, Ammo, Hunting, Optics & Flashlights
About
Історія нашої компанії почалася у місті Харкові. Колектив розвивався та ріс на збройовому ринку України з 1999 року. На рубежі 2011 - 2012 років відбулися радикальні зміни у структурі, складі і місцезнаходження організації. В результаті чого, був зареєстрований новий бренд харківських зброярів.

На сьогоднішній день, у компанії два основних напрямки діяльності — оптово-роздрібна торгівля та виробництво. Засновник і керівник компанії Бойко Віталій Євгенович, випускник Харківського ВВАІУ, к.т.н. з 1989 р.

Торговельна мережа компанії ZBROIA® пропонує добре відомий в Україні асортимент мисливської та травматичної зброї, товарів для полювання, туризму і активного відпочинку провідних світових виробників.

Роздрібна торгівля представлена двома мисливськими збройовими магазинами у Харкові: "Бекас" (Гімназійна набережна, 4) і "ZBROIA" (Новгородська, 4), магазином у Слов'янську "ZBROIA" (Університетська, 16) і шістьма відділами ЗБРОЯ у Харкові у великих торговельно-розважальних центрах, а також інтернет-магазином https://zbroia.com.ua/.

Наша компанія є офіційним представником в Україні наступних брендів: АиР, Витязь, Voltran Ekol, Kozap, Meopta-optika s.r.o., Marttiini, Jandao, Fiery Deer, "Северная корона", Mr. Blade, Кізляр.

Виробнича діяльність нашої компанії спрямована на виробництво наступних товарів:

Виробництво гвинтівок з попереднім накачуванням (РСР):
• Sapsan
• Козак
• Козак FC
• Хортиця
• Biathlon

Виробництво револьверів під набої Флобера:
• SNIPE
• PROFI

Виробництво патронів M.A.C.:
• холості патрони калібру 9 мм (P.A.K.)
• травматичні патрони несмертельної дії калібру 9 мм (P.A.)
• виробництво планок та кріплень для оптичних і коліматорних прицілів.

Виробничі процеси будуються на базі сучасних технологій з використанням новітніх верстатів з числовим програмним управлінням (ЧПУ), матеріалів та комплектуючих закордонних компаній.

З 2017 року компанія стала експортувати свою продукцію і у наші часи поставляє виготовлені РСР гвинтівки у більш ніж 20 країн світу.

У 2017 році компанія отримала пропозицію від федерації біатлону України у Харківській Області розробити пневматичну гвинтівку для тренувань юнацького складу біатлоністів України. І вже у жовтні цього ж року на міжнародній виставці «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА - 2017» наша компанія показала зразок такої гвинтівки.

Після циклу випробувань гвинтівка PCP ZBROIA "Biatlon" з січня 2018 року почала вироблятися серійно. Перші екземпляри гвинтівок були виготовлені та передані федерації Біатлону України у Харківській області.

Discount info
Знижка для членів Асоціації: на весь асортимент – 7%
Members
Web admin
Administration
Web admin
Authors
Web admin