LLC "Zbroyar", m. Kyiv

LLC "Zbroyar", m. Kyiv

Rating 71.4
Location
Україна, м. Київ
Website
http://zbroyar.com.ua/
Topics
Gun Accessories, Rifles , Shooting Sports, Hunting
About
ТОВ «Зброяр» було засновано у 2007р.

Сфера діяльності: виробництво та продаж цивільної нарізної вогнепальної зброї та аксесуарів, а також продаж супутніх товарів та надання спеціалізованих послуг (ремонт та модернізація цивільної нарізної вогнепальної зброї).

ТОВ «Зброяр» - найбільша в Україні недержавна компанія, що займається розробкою, виготовленням і продажем цивільної нарізної вогнепальної зброї і єдина в Україні компанія, що здійснює практично повний виробничий цикл. Серед активів ТОВ «Зброяр» - спеціалізований комплекс, що об'єднує конструкторські, офісні та виробничі приміщення.

Для виробництва нарізної зброї використовується великий парк верстатів з ЧПК, а також універсальні верстати з ручним керуванням, оснащені електронними лінійками з цифровою індикацією, що контролюють точність переміщення інструменту до 0,001мм.

Асортимент продукції складається з 3-х видів нарізних карабінів: напівавтоматичних Z-15 і Z-10, а також високоточного карабіна Z-008, аксесуарів до них.
Продукція компанії «Зброяр» широко відома не лише в Україні, але й поставляється до країн СНД, країни Євросоюзу, до Австралії, Нової Зеландії, ОАЕ та ін.

У 2011р. і 2012р. збірна України зі стрільби на далекі дистанції, учасники якої використовували карабіни Z-008, стала срібним призером у загальному заліку на «European F-Class Championships» (Чемпіонаті Європи зі стрільби (клас F), Бізлі (Англія)), у 2013р. і 2014р. - бронзовим призером цього Чемпіонату.
Members
ТОВ ЗБРОЯР, Мстислав Банік
Administration
Web admin
Authors
ТОВ ЗБРОЯР, Мстислав Банік