Сергій Гончаренко

Сергій Гончаренко

Rating 324.2

Дніпропетровська ОВА зобов'язала місцевих жителів протягом 10 днів здати зброю, яку їм видали на початку війни

У нас закінчилась війна? Давайте складемо зборою в одне місце, щоб ворогу було легше її знищити. В Швейцарії нема війни. але її військово службовці запасу тремають зброю в дома. В Україні форма правління клептократія при такій формі правління влада ніколи не дозволить грамодянам спокійно володіти зброєю і буде намагатись чинити усякі припони. Влада більше боїться своїх громадян зі зброєю ніж росіян, бо з росіянами вони мають надїю домовитись, як це вже робили в окупованих містах.

| Rating: 4

Залужний закликав Зеленського посилити покарання за дезертирство

Хто із десяти звільнених Залужним генералів засуджений? Ніхто, а чому, та тому що вони втекли за кордон. Якось непомітно пройшла інформація про те, що третина генералітету України перед війною збілала з країни. Дехто повернувся, а частина залишилася за кордоном, а частина в Росії?! Нормальна реакція порядної людини; або я застрелюсь тому, що припустився такої кількості зрадників, або знайду цих зрадників і страчу з особливою жорстокістю в науку іншим. Що зробив Залужний у цьому випадку? Усі операції, які проводив Залужний, розроблялися не ним, а американськими та англійськими аналітиками на підставі їх розвідданих.Будь-який навіть геніальний план можна зіпсувати поганим виконанням. Залужний відмінний виконавець треба віддати йому за це належне, але чіпляти на нього як святості це занадто.

| Rating: 1

Залужний закликав Зеленського посилити покарання за дезертирство

Це був би добрий закон як би він був однаковий для всіх. Пан Залужний хто із десяти звільнених вами генералів сидить у тюрьмі? А ж ніхто. Чому для рядових і молодших офіцерів відповідальність їснує, а для вищего керівництва ні?. Пусть пан Залужний першим покаже приклад і посадить хочь одного генерала преступна діяльність якого привела до загибелі підлеглих, і тоді люди підтримають цей закон. Як співав в своїй пісні Андрій Макаревіч "Слишком много красивых и нужных слов не порали наконец то занятся делом. "

| Rating: 3

У ФРН посилять вимоги до володіння зброєю через спробу держперевороту

"рейсхбюргерах" виступає за чистоту німецької раси проти засилля германії різними етнічними групами типу арабів і турків. У підтримці цього руху Росія побачила можливість створити колапс у Німеччині і тим самим розвалити євросоюз, тому російський слід там 100% є.

| Rating: 0

У резонансному вбивстві військового підозрюють бійця ММА з кримінальним минулим

Як що у цього військового є справжні побратими вони повинні в буквальному сенсі цього слова відстрелети голову цьому "попригунчику". Таких покидьків завжди відпускають, туму в них буде слушна нагода це зробити. Коли правосуддя не допомогає треба брати його в свої руки.

| Rating: 2

У Рівному чоловік застрелив собаку, який покусав його дитину

Я багато років дресирував собак - охоронців (дресирують тварин тренують людей) Написав книгу про дресирування собак - охоронців (залиште свій ЕМЛ і я вам її скину в електронному вигляді). Я в темі на відміну від тих, хто просто тримає собак і виводить їх вранці на прогулянку.
П'ятирічна дитина вже має базові поняття погане та добре. Тварини мислять категоріями боляче і приємно. Ви можете вказати дитині на людину і сказати, що вбивати людей погано і він зрозуміє, що вбивати всіх людей це погано спробуйте це сказати собаці вказавши на людину вона зрозуміє що цю людину кусати не можна інших якщо на них не вказав господар можна. Відчуваєте різницю? Собак який хоч раз безкарно напав на людину більше ніколи не зупинитися і представлятиме потенційну небезпеку для людей. Це багаторічний досвід спостереження за поведінкою собак.

| Rating: 1

У Рівному чоловік застрелив собаку, який покусав його дитину

По перше в світі пріоретет людини, а не тварини. Якщо тварина загрожує здоров’ю, або життю людини вона повинна бути ліквідована це незаперечний факт. В цівілізованних країнах цей обов’язок бере на себе держава на превеликий жаль Україна не відноситься до цієї категорії тому згідно з конституцією України Стаття 27. Кожна людина має невід'ємне право на життя.
Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов'язок держави - захищати життя людини.
Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань.
Якщо норма закону йде в протиріччя з конституцією до діє стаття конституції . Тому Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» не може відмінити право людини право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань.

У Запоріжжі зграя безпритульних собак напала на 11-річну дитину. Репортаж
Днепр август 2020 8 часов утра ул. 152 дивизии 3 (административное здание) женщина, проходя мимо уборщицы, которая убирала крыльцо здания, была укушена собакой за ногу (я лично оказывал помощь укушенной женщине). Собака принадлежала стае бродячих собак, которых каждый день, приходя на работу кормила эта уборщица. Когда начались разборки, уборщица сказала, что это не ее собаки и за их действия она отвечать не будет. Итог таков укушенная женщина лечилась за свой счет, а стая собак по-прежнему живет на том же месте и нападает на людей. Полиция говорит, что бродячие собаки это проблема коммунальных служб, а коммунальники говорят, что когда они приезжают на отлов собак на месте нет (ловить него).
Днепропетровск июнь 1973 балка между поселком Крупский и Западный. Женщина, работавшая на свиноферме принадлежащей заводу Петровский шла домой с украденным мясом мимо бойни (расположенной в 300 метрах от свинофермы) была атакована стаей бродячих собак (все местные знали, что за бойней живет стая собак). Вместо того, что бы отдать этот злосчастный кусок мяса и тикать домой она стала за него бороться (хорошее мясо в СССР дефицит) в итоге искусанные руки и лицо (у женщины до 40 было обезображено лицо). Через два дня туда прибыл взвод солдат из железнодорожного полка (расквартирован в 1 км. от бойни) загнал стаю в лощину и расстрелял из автоматов. Процесс расстрела не видел нас подростков не пропустили за оцепление, а вот как солдаты закапывали трупы собак видел. Вот так решали проблему бродячих собак в СССР, и никто не возмущался. Оба факта можете при желании проверить.

| Rating: 0

У Рівному чоловік застрелив собаку, який покусав його дитину

Я бы посмотрел на твое лицо если бы твоего внука укусила собака. Слишком много развелось "диванных любителей собак" взял животное и отвечай за его действия. Агрессивных животных надо отстреливать они представляют опасность для общества. Мужик молодец если бы таких было больше меньше бы было бродячих собак.

| Rating: 0

Як це символічно - озброєний мср вбив роззброєного добровольця

Все вертається на круги своя. Влада зрозуміла, що маніпалювати озброєнеми людьми невиходить тому вирішала разброєти, а незгодних відправити на фронт, як гарматнє мясо. Всі забули 2014 рік, коли Яценюк наполіг щоб батальони сформовані на майдані були відправленні на фронт в самі горячі місця. І як сказав Яценюк; "Було б краще, як би вони звідци не повернулись". Тому і видав наш "шановний" презедент указ о направленні батальонів тероборони на фронт - ні чого не нагадує?.

| Rating: 5

Поради з фронту

Ходити по малому краще на колінах, менше маячиш, сходив по великому добре витирай попу, (а краще помий водою) засохле гавно так може натерти, що ти ходити не зможеш. Ступні ніг протирай Формідроном, менше ймовірність підхопити грибок. Чи не стій на місці більше рухайся на відкритій місцевості. Мій командир в армії казав: У бою буває лише два бійці; швидкий та мертвий.

| Rating: 0

Поради з фронту

Ходити по малому краще на колінах, менше маячиш, сходив по великому добре витирай попу, (а краще помий водою) засохле гавно так може натерти, що ти ходити не зможеш. Ступні ніг протирай Формідроном, менше ймовірність підхопити грибок. Чи не стій на місці більше рухайся на відкритій місцевості. Мій командир в армії казав: У бою буває лише два бійці; швидкий та мертвий.

| Rating: 5

У Дніпрі військовий застрелив собаку на АЗС. Відео 18+

Відкрий мій профіль я з Дніпра та знаю цю заправку. Біля неї живе зграя бродячих собак її підгодували працівники заправки їм так вигідно ночами ця зграя їх охороняє. Іноді вони кидаються на відвідувачів, коли з цього приводу я зробив зауваження працівникові він мені відповів, що це не його собаки і за них він не відповідає, хоча я сам бачив, як він їх годував недоїдками. На початку відео видно як собака кидається на машину саме її і застрелили, але чомусь показали лише момент вбивства собаки. Напевно для того, що у недалеких людей створити певну думку, сподіваючись, що вони не почнуть копати глибше і заковтнуть наживку. Якщо ви такий великий любитель собак приїжджайте та забирайте їх собі та відповідайте за їхню поведінку.

| Rating: 3