Yaroslav Berkutov

Yaroslav Berkutov

Rating 48.1

У Києві озброєний чоловік пограбував водія трамвая

В Одесі таке часто траплялося в 90-х роках. Просто клали на рейки щось важке, зупиняли трамвай, виламували двері та грабували пасажирів. Якщо водій не зачинявся в себе в кабіні, то й водія грабували. Були декілька маршрутів, де це відбувалось регулярно.
Ще зупиняли й грабували маршрутки на "7-й кілометр", але там грабіжників пару разів здОрово побили, і все закінчилось бистро.

| Rating: 0

Опубліковано відео перестрілки під час обшуку в будинку одеського судді

Невпевнено, з помилками, трохи кумедно. Схоже на перші кроки малюка :-) Це тому, що бюро і э малюком.
Завдання суспільства допомогти впевнено стати на ноги цьому "малюку", і слідкувати щоб він не перетворився на свавільного та примхливого "підлітка"

| Rating: 4

Ніч яка місячна…

На 7 абзаців 4 слова "жахливо". Дійсно, все так жахливо в житті людини з гвинтівкою? :-)
За пісню спасибі

| Rating: 1

Японця засудили на два роки за друк пістолетів на 3D-принтері

3D-принтери вже вміють друкувати нові 3D-принтери. Надрукував собі новенький принтер, і побіг його реєструвати! :-)
Креслення заборонити - теж прикольна штука, але теба копнути глибше, і заборонити думати і дивитись на такі креслення. Тоді вже навєрняка всіх вбережем ))))

| Rating: 9

Оружие и 3D печать

Ця технологія стрімко розвивається. Основна проблема - це матеріал, вірніше те, що друк відбувається одним матеріалом. Зараз це вирішується за допомогою декількох екструдерів в одному принтері, це не зручно, але як проміжковий варіант, працює.
Стосовно габаритів деталей, це вже не проблема. Китайці друкують одноповерхові будинки. Було відео, де надрукували автомобіль, і поїхали на ньому. Так що приклад - то взагалі не проблема вже зараз.

| Rating: 0