Дмитро  Величко

Дмитро Величко

Rating 1.4

У Рівному чоловік застрелив собаку, який покусав його дитину

Ви, певно, заядлий собачник. Але чомусь мені здається, що якби на Вашу дитину напала зграя собак і почала кусати, Ви би не побігли писати заяву в міліцію чи випрошувати компенсацію у хазяйки собаки, а, маючи при собі зброю, вчинили б точно так же. І це добре, що дитина отримала легкі тілесні ушкодження, а могли ж загризти на смерть. Тоді клянчити у пані, яка відпускає собаку без повідка і намордника трішки більшої компенсації? Хвостиком махала, кажете? Як мило! Але поведінка тварини-хижака в зграї істотно відрізняється від поведінки однієї тварини. Я працюю хірургом уже скоро як 40 років. І бачив наслідки такого "махання хвостиком". Я залишаюсь при своїй думці.

| Rating: 0

У Рівному чоловік застрелив собаку, який покусав його дитину

Заявити в поліцію? Поговорити з власницею собаки про компенсацію? Подати в суд? Ви це серйозно? Стосовно наведеної статті 36 УКК - згоден, жодної згадки про ліквідацію агресивної тварини, яка вчинила напад та завдала тілесних ушкоджень дитині, немає. Там ніде не написано, що не можна вбивати тварину, яка напала на дитину. А, згідно з законодавством України, все, що не заборонено, вважається дозволеним.

| Rating: 0

Стрес-тест російського шолому

А ще більша купа відео з ольгою сукабєєвою, де українці всі поголовно нацикі і фошизди. Що, болить душа за своїх? От, якби на відео "доблєстний рассійскій воін" кулаком розбив би "укропавскій" шолом, гаспадзін Івашков від радості у штанці б надзюрив. А так - ета всьо укропавскіє фєйкі. Всьо русскає -лучшеє в мірє! Особливо, армія.

| Rating: 2

У Києві близько 20 невідомих осіб з автоматами напали на поліцейських та відібрали в них зброю

Як захищати Батьківщину, то нікому, а як влаштовувати бандитські нальоти то аж 20 охочих знайшлось! А мій син уже більше місяця у окопах! У місті пройти неможливо, скільки здорових, вгодованих биків без діла тиняється. І всі на шикарних іномарках.

| Rating: 0

Водій Укрпошти погрожував пістолетом людям, які перекрили трасу Харків-Сімферополь

А завтра ці "протестувальники" будуть обурюватись, чому їм поштові відправлення не прийшли своєчасно. Зєля, якщо йому покажуть це відео, може обісратися від сміху - ват ета прікол! Що, безмозкі, "паржалі"? "Хуже не будєт!"? Вибрали? Жрі-тє! І це ще тільки початок. Не сьогодні-завтра і стрілянина почнеться.

| Rating: 2

Американські лікарі стали чи не основним ринком для цивільної зброї

Зате в Україні можна безкарно бити, калічити і навіть вбивати лікарів. Бо не так подивився, стіна не так пофарбована, був зайнятий з іншим пацієнтом, а не з ним, найціннішим у Всесвіті і т.п. Мало того, що злочинці, хулігани, гопники, що спричинили смерть і тяжкі тілесні пошкодження медичним працівникам практично завжди уникають відповідальності, бо, або знаходяться впливові родичі, або багато грошей, так ще ж і інформація приховується надзвичайно "сором'язливо", а винними роблять саму жертву.

| Rating: 0