Василь Мосюк

Rating 0.1

Итальянцам разрешили самооборону огнестрельным оружием

Цікавий той момент, що такий закон в нашій державі ніхто, поки що, не прийме. Думаю, що вам, як людині з розумом, це пояснювати не потрібно. Скажу коротко: корумпованість 99% нашої влади не прийме закон, який, по суті, відрубає чи не найлевовішу частину свого "прибутку" (кришування, відкати та ін.) Тобто, Україна, поки що, в прольоті з законом про доступність зброї для населення та відповідальність за її застосування. Але маю надію, що ця ситуація зміниться.
Ви запитаєте "чого ж очікувати населенню від ратифікації подібного закону в Україні?". Я гадаю, перш за все, це перехід в правове поле вирішень питань стосовно цільності майнових та особистих прав людини. Адже, перш ніж прийти до сусідів (з претензіями, погрозами і т.п.), людина згадає про зброю (яка можливо є в сусідів) і гадатиме про наслідки своїх дій, а не про "я зараз йому наваляю і мені за це нічого не буде, бо я - гєрой, я відкуплюся, в разі чого". Але то таке, міжсусідське.
Стосовно злочинців: перспективи отримання кулі - не надто втішні! Тут, гадаю, без лишніх коментарів.
А от відносно влади?! Ууу, тут ситуація однобічна, як в старому анекдоті про те, що таке комунізм: влада проти тебе - Бог, а ти - зеро.

| Rating: 2