Микола Погорілець

Rating 15.8

Опасные тенденции или инструкторы без башни

Недавно ночував в одному цікавому місці прямо в полі. То спав із автоматом у обіймах. Остерігався диких свиней, яких там безліч, і п'яних аватарів, як не сумно. Хоча по останніх стріляти і не збирався :)

Пане Миколо, 87 чоловік -- щось зовсім мало, враховуючи те, як пиячать у нашому війську. Зараз начебто ситуація трохи покращилася, бо ларьочникам забороняють продавати алкоголь для військових. Але до ідилії дуже далеко.

Наше військо відображає наше суспільство. Порахуйте небойові втрати від банального пияцтва і паління. Від жлобського поводження на дорогах. Приколи зі зброєю реально здадуться дитячими іграшками.
Кулуарно десь собі проведіть опитування -- скільки з власників зброї на полюванні квасять? Або на стрільбищі? Або просто по життю?

Проходиш повз будь-який офісний центр, як повз сміттєпровід: офісне населення димлять, як трактори. Незалежно від соціального і майнового стану.
А проходиш мимо онкологічних лікарень (на жаль, знаю, в нас їх декілька), то там -- аншлаг.

А Ви -- поводження зі зброєю.
Ха-ха.

| Rating: 3

Опасные тенденции или инструкторы без башни

Пане Миколо, дякую за теплу відповідь.
Я згоден з Вами, що подібне відео не для широкого загалу.

Ось інсайдерська інформація:
1) такі тренування проводяться тільки для дуже вузького кола підготовлених інструкторів, які вже з'їли багато собак на вогневих і тактичних заняттях і пройшли суворі іспити. Менш підготовані члени Білого Вовка, а тим більше, новачки, в такі ігри грати не мають змоги.

2) безпека поводження зі зброєю є одним із основних моментів підготовки у Білому Вовку. Не можу навіть підрахувати, скільки поту пролили курсанти, віджимаючись від підлоги за косяки навіть з ММГ, не кажучи про бойову зброю. І це не тільки на стрільбах, а й на досить складних тактичних заняттях.

3) це відео (а його не варто було зливати в мережу, на мою думку) знято в умовах, де поняття про ТБ радикально відрізняються від наших звичних. Там зовсім інша ТБ. Більше, на жаль тут написати не можу.

4) Ви праві: Вони без башні, хоча їх дуже мало. В бойових умовах башня збільшує площу ураження :). Для нашої країни якраз таких і не вистачає. Таких, як вони, як Саакашвілі, наприклад.
Але ці "безбашенні" хлопці насправді є суворо дисциплінованими. На такому рівні, який, на жаль, і не снився нашим збройним силам. І вчать вони безпечно.

Пане Миколо, можливо ця інформація допоможе Вам, якщо Ви вирішите трохи підправити свою статтю.
Це би внесло трохи ясності. Бачте, не вся інформація корисна широкому загалові. Потрібні пояснення.

З повагою,

Микола

| Rating: 6

Опасные тенденции или инструкторы без башни

Пане Миколо Микуличу!

Так сталося, що я знайомий із Білим Вовком і Олегом Ємцем особисто. Хоча він і не пухнастий кролик,
думаю, що Ви спізнилися трохи зі своїми коментарями.

Рівень інструкторів Білого Вовка, не кажучи вже про талант і майстерність самого Ємця, зараз настільки високі, що Вашого описаного досвіду і авторитету недостатньо для їхньої оцінки.

Ваша точка зору має право на життя і вона, можливо, вірна для відповідного кола людей, але аж ніяк не для загальних оцінок.

Щодо Вашого поста тут, то я вважаю його заказухою, бо Ви: 1) полізли зі своїм статутом у чужий монастир, коментуючи внутрішні справи організації публічно; 2) повклеювали ліві тенденційні фотки, які не мають відношення до Білого Вовка. Мені шкода, що Зброя.Інфо таким чином сходить на пси.

Для Ємця:
Пане Олеже Миколайовичу!
я вважаю, що публікація, або дозвіл на публікацію внутрішніх тренувань Білого Вовка шкодить організації. Є робота, а є піар. Не плутайте, будь ласка, одне з одним. Не знаю, чи це гордість, чи бажання визнання, але це розкидання бісеру, і не факт, що всі його належно оцінять.

З повагою,

Микола

| Rating: 1

Оптичний приціл Eliminator III LaserScope 4-16x50мм від компанії Burris

Грався я з таким прицілом.
Вже цікава штука, Вже рухається точка приціювання, але ще не достатньо досконала для реального застосування: Сітка і крапка прицілювання товста і закриває мішень, балістичний калькулятор рудиментарний, як в далекомірі Leica 1600B. Чекаю на можливість додаткового ручного внесення параметрів балістичного калькулятора

| Rating: 1

Мои мысли о производстве оружия и боеприпасов в Украине

Ліберальні закони зменшать ціни на зброю і набої, бо збільшать конкуренцію.
Немасове виробництво набоїв за пристойними цінами можна зробити навіть у власному гаражі без шалених інвестицій. Подивіться на бізнес BlackHills. З чого вони починали.

| Rating: 1

Неперевершений 50-й

Історично склалося, що я віддав перевагу SMPH. Провів більш-менш сумлінно обкатку ствола і маю приблизно 0,5 MOA кучності. Калібр Win .308 Кучність від відстані не залежить, хоча на 1000 м перевірити не можу :)

| Rating: 0

Неперевершений 50-й

Я бачив як Steyr Mannlischer ProHunter впевнено робив групи 1,5 см на 100 м. по зовнішніх краях пробоїн.

| Rating: 2

Мої думки щодо Закону про зброю

Можливо, я нечітко висловився :)

Контроль за придбанням та носінням зброї.
Купляєте додому - Вас пробивають по базах.
Хочете носити за межами дому -- будь-ласка пройдіть тренінг.

| Rating: 0

ПАРТІЯ РЕГІОНІВ надіслала лист ініціаторам Громадського проекту Закон України "Про зброю"

Мені здається, що лайлива риторика шкодить справі.

Про нас почуто -- це зрозуміло. Чи будуть дурити голову? Будуть. Затягати по засіданнях - традиційний трюк будь-якої бюрократії. Тому їм найкраще нав'язати свій формат спілкування і винести його на люди.

| Rating: 1