Веніамін Тимошенко

Веніамін Тимошенко

Rating 1.1

Рух власників зброї “Твій голос вплине 2019”

І дійсно, якщо спокійно порахувати, то зброярів пару мільйонів, ще їх родини, друзі додадуть пару мільйонів. Вся спільнота неоднорідна, є і "порохоботи" і "зрадофіли", є "праві" і "ліві", є багаті і не дуже, всі щось собі в житті думають і роблять своє. Але всіх об'єднує розуміння, що закон про зброю важливий і дуже потрібний. Ми тсячу разів чули від політиків про "Політичну відповідальність", але ніхто не бачив як вона працює. Ну ось, зараз маємо чудову нагоду спробувати що воно таке та політична відповідальність. Тут головне повірити у власні сили! :)

| Rating: 13

Address of the Head of UGOA to Gun Owners

Марш, який буде проводитись щорічно, як традиція - дуже добра ідея! Марш, який буде нагадувати про боротьбу, в якій вибороли своє право зброярі.

При цьому слід врахувати, що згідно ст. 39 КУ громадяни мають право збиратись мирно і без зброї. З урахуванням, що в чохлі хтось заради провокації може принести зброю чи ще щось, варто вигадати щось таке, що всім нам буде лише символізувати зброю, але буде абсолютно безпечним. Це може бути щось навіть кумедним, це має лише символізувати зброю, або саме боротьбу за це право.

Ідея має бути реалізована креативно і навіть весело, маємо історичну нагоду вигадати собі веселе свято. )))

| Rating: 1

Селекція погрозою

Загроза застосування зброї прирівнюється до застосування зброї.
Це говорить про те, що стріляти на вулицях не доведеться, лише наявність 20 мільйонів озброєних громадян отямить будь-якого диктатора від узурпації чи корявої політики по відношенню до громадян.
Закінчилась епоха беззубої демократії, та й немає її в Україні, настають часи справжніх громадян, які знають, що свободу потрібно захищати не постами на ФБ чи скаргами на кухнях.

| Rating: 10

Реконструкция армии вместо Закона об оружии

Оружие - это инструмент поддержания уровня мужских гормонов на нормальном уровне. Владение оружием и регулярная практика в тактическом применении оружия, физическая подготовка, идеологическая работа, оставят без сверхприбыли пивные концерны и ларьки с пойлом, однозначно помогут в вопросе излечения нации от застойных постсоветских явлений.

| Rating: 4