Поліцейські дослідили реакцію дітей на знайдену зброю
The Gun Test with Children
У чому різниця між дітьми, які ростуть у сім'ї, де є зброя і тими, хто живе в домі, де немає зброї?
Таке питання поставили собі американські поліцейські, вони помістили вісьмох дітей в кімнату з іграшками, де був захований муляж пістолета.
На те, щоб знайти зброю, дітям знадобилось лише 15 секунд. Потім вони почали з нею грати, направляють один на одного і натискати на спусковий гачок.
The Gun Test with Children 02-11-2016
Найцікавіше в тому, що в кімнаті було двоє дітей, які навіть не доторкнулися до зброї. Річ у тім, що вони ростуть у сім'ї, де шанують збройову культуру. Батьки цих дітей зберігають зброю вдома і розповідають їм про те, до чого можуть призвести гри з нею.
Знакомый, сын офицера советской армии, рассказывал, как в детстве в военгородке играли в «войнушки», бегая с отцовским табельным. Без ведома родителей, естественно, но все же. Хороший показатель уровня культуры.
Эта история относится скорей не к оружейной культуре, а к совково- кацапской. К тому ж где гарантия, что Знакомый, сын офицера советской арми не балабол?
Не знаю, звідки взявся закоренілий штамп "табельна зброя".Для армії правильним терміном є "штатна зброя".
Лично я сам в прошлом офицер сов армии. И по себе точно знаю, что "«войнушки», бегая с отцовским табельным" невозможны в принципе. Сдал наряд, сдал оружие в ружейку. Если этого не сделал, будешь наказан сам, будет наказан дежурный по части, и будет беременная голова у командира твоего подразделения.
Да и получить личное оружие из оружейки без необходимости, типа побегать поиграть в индейцев было невозможно. Много было неправильного в сов армии но "оружейная культура" присутствовала.
Мені один американець сказав, що тут він просто жахався того, що діти граються з іграшковою зброєю. У них з дитинства дітей розповідають про небезпеку, навчають поводитись зі зброєю, але не купують ніяких іграшок... що б не привчати дітей, що зброю можна навіть жартома наводити на людину...
Батькам тих двох що не торкалися зброї "рпеспект і уважуха".
Хочу ответить тем, кто удивляется, как можно играть с табельным оружием. Автор не указал время, когда это происходило, а даже в СССР довоенного и послевоенного периода до Брежневского патологического страха "оружие у людей" те, кто по долгу службы имели табельное оружие могли хранить его дома. А гражданские - малокалиберные винтовки и патроны как считалось "для спортивных целей"
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати