В Миссури разрешили скрытое ношение оружия без лицензии

| Политики и оружие, Законодательство, За рубежом | Автор: Web admin
Українською

В Миссури разрешили скрытое ношение оружия без лицензииВ Миссури разрешили скрытое ношение оружия без лицензии

Генеральная ассамблея штата Миссури разрешила местным жителям носить огнестрельное оружие без специального разрешения.

Представители Республиканской партии, занимающие большинство мест в законодательном органе штата, сумели набрать количество голосов, необходимое для преодоления вето, наложенного ранее на соответствующий закон губернатором-демократом Джеем Никсоном.

Теперь совершеннолетние жители штата получат право покупать и скрыто носить при себе огнестрельное оружие без обязательного получения лицензии на такое оружие. Республиканцы считают, что это позволит законопослушным гражданам защищать себя и свои семьи.

Критики законопроекта возражали, что его принятие может привести к всплеску насилия с применением оружия. Они также опасаются, что наиболее часто жертвами такого насилия будут становиться афроамериканцы.

Таким образом, Миссури стал 12 штатом, где лица с легально приобретенным оружием могут на законных основаниях носить его скрыто, без дополнительных лицензий и налогов.

Напомним, что первым штатом стал Вермонт – решение было принято в 1791 году, и с тех пор ни единым законом этого и не ограничивали.

Монтана присоединилась только в 1991 году, но исключительно за городскими пределами.

Аляска – в 2003 году.

В Техасе разрешено носить без лицензии только дома, в машине, на работе и по дороге туда-обратно.

Аризона – в 2010 году, и предвещенного «разгула насилия» так и не произошло.

Вайоминг – в 2011 году.

Арканзас – в августе 2013 года.

Канзас – в 2015 году.

Западная Вирджиния – в марте 2016 года, со второй попытки, преодолев подавляющим большинством голосов наложенное губернатором вето.

Айдахо – март 2016 года.

Миссисипи – апрел 2016 года.

1,0 1 -1 3
Комментариев (8)

  • 15.09.2016 12:44
    #
    - 8 +

    А Україна не мала і не буде мати такого закону... і дозвола... Вже 100 років при владі БАНДИТИ.. а вони не дозволять ЖЕРТВАМ мати зброю для захисту від БАНДИТІВ...
    Це колись козаки мали ШАБЛІ і пістолі... А коли поневолили МОСКОВИТИ.. з тих пір і волю втратили і зброю... Повернемо волю, повернемо і зброю.. а до тих пір це ІЛЮЗІЯ що РАБ може бути ОЗБРОЄННИМ... Ніколи РАБАМ не дозволять боронитись від свого ПАНА!

  • 15.09.2016 17:39
    #
    - 1 +

    " пану министру юстиции " довести необходимо данную инфу , что бы не нёс ахинею про оружие , которое " убивает " в США , что бы он понимал , что оружие в США " защищает " . Получается , что руководители в США не враги своему народу , которому они доверяют и пекутся о его защите таким образом , позволяя гражданам разделять ответственность с государством по вопросам обеспечения личной безопасности каждого гражданина . Хотя может я и не прав , очевидно наши руководители и пан министр в том числе самые умные и самые прозорливые , т.к. они знают , что их народу нужно и по ходу сами решают за него , как ему быть народу этому самому . ИМХО .

  • 15.09.2016 22:59
    #
    - 2 +

    "Критики законопроекту запевняють, що його прийняття може призвести до сплеску насильства із застосуванням зброї. Вони також побоюються, що найчастіше жертвами такого насильства ставатимуть афроамериканці."
    Цікаве побоювання! Що так не вистачає в Міссурі чорношкірих "бешкетників", що й усім іншим ті "критики" ладні заборонити носіння зброї, аби тільки "афроамериканці" собі віку не вкорочували?

  • 16.09.2016 11:36
    #
    - -2 +

    Проясню те, що бачу - багато хто не розуміє. Перш за все потрібно розуміти, як влаштований світ і у чому різниця в статусах штатів та України. Штати - це реально суверенна країна - конфедерація, яка за два століття стала де факто імперією. Сталося це завдяки високій якості та розумових здібностей еліти, яка взяла на себе - практично і фактично відвоювала собі роль та функцію управління конфедерацією. В інтересах порядку та захисту прав, свобод та суверенітету і були прийняті поправки до Конституції про зброю. Тепер про Україну. В Україні зовсім інша ситуація та історія, статус та природа суверенітету. Зовсім інша еліта, її якість та природа. На сьогодні Україна знаходиться під впливом штатів й госдепу - на правах "переможця" в "холодній війні" - це де факто. Де юре в Україні існує Конституція, але життя відбувається більше "по поняттям" і неписаним законам тіньового світу та економіки, як у відповідності з вимогами Конституції. Так задумано тими, хто маніпулює суспільствами та державами на наддержавному рівні і сприяє поширенню лібералізму й демократії і розбудови системи охлократії на території нашої Батьківщини - для досягнення своїх стратегічних цілей в контексті глобального перерозподілу впливу в світі. Де факто, сьогодні Україна є колонізована новітніми економічними засобами - нав'язаною ззовні валютною системою, що базується на доларі та конкретно інструментарієм й позиками МВФ. Конституція наша вихолощена ще не до кінця, хоч інтеграція з ЄС вихолощує її зміст та права громадян України дуже серйозно. В цих умовах та при цьому статусі абсолютно марно сподіватися на прийняття Закону про Зброю, аналогічного тим, що мають реально суверенні держави та штати. Маючи зброю ми зможемо протидіяти будь-яким загрозам щодо наших прав та свобод, а це не в ітересах колонізаторів та компрадорської по суті влади, яка за сприяння стратегічним інтересам метрополії отримує право безкарно дерибанити активи держави. Що ми й бачимо на власні очі - на протязі всіх років "незалежності". Остання влада, що насаджена в результаті спецоперації під назвою "Майдан-2" так само як і після "Майдану-1" обрала й реалізує згубний і катастрофічний для України та її народів геополітичний курс - протистояння Росії в угоду інтересам штатів. Штати далеко, а Росія поруч і живуть в ній такі ж люди, як і ми. Пора збагнути, що нас зтравлюють наддержавні інтереси - по принципу "розділяй і володарюй". Сьогодні не можливо вибудовувати мир та прогрес у світі та на континенті й просторі євразійському без участі Росії. Це вже розуміє вся Європа та світ, розуміють і в штатах, але інтереси, як відомо - понад усе. Українська постмайданна "еліта" своїм курсом поставила під загрозу майбутнє України, всієї Європи та світу. Озброюйтесь, шановні - хто і як може. На щастя ще не позакривали мисливські магазини і є право на придбання зброї в законний спосіб. Хай краще не знадобиться, ніж не буде під руками при потребі, якщо виникнуть реальні загрози для нас, наших рідних та нашої Батьківщини.

  • 19.09.2016 10:16
    #
    - 1 +

    Критики боятся, что "жертвами такого насильства ставатимуть афроамериканці." При этом "скромно" обходят стороной констатацию факта, что основная уличная и мелкая преступность (а иногда и вовсе не мелкая) - это именно обезьяны, "толерантно" именуемые "афроамериканцами" --потому и ответ в большинстве получают именно они.

  • 19.09.2016 11:03
    #
    - 0 +

    К огромному сожалению, лоббисты своего законопроекта из УАВЗ либо не понимают сути оружейного законодательства, либо, что еще хуже, делают вид, что не понимают. Этот сугубо "совковый" законопроект либо никогда не будет принят, либо, в случае принятия, не будет работать из-за массы "белых пятен", в нем содержащихся. Но зато какой пиар имеет место быть на борьбе за, якобы, разрешения гражданам на оружие! Как обычно, весь пар уходит в свисток. Мое мнение - закон об оружии надо списывать вот с этого, американского. А уже его величество "имущественный ценз" расставит все по своим местам. Нетрудно догадаться, что алкаши предпочитают "боярышник" "абсолюту" не из эстетических соображений, а в силу того, что "абсолют" им недоступен. Точно так же и нарки не станут тратить деньги, добытые "на дозу" на приобретение затвора от винтовки (про целую винтовку и не говорю).

  • 22.09.2016 10:57
    #
    - 0 +

    Не знаю, хто там намінусував. А реалії та факти життя підтверджують та підтвердять правоту моїх слів. Аргументів спростувати мною написане нема? Панове - це рівень вашого світосприйняття та загального розвитку. Вивчайте глибще, що відбувається в глобалізованому світі. Я стверджую, що не буде прийнято Закону про Зброю, поки Україна знаходиться під протекторатом США. Цей закон може в принципі бути прийнятий лише в умовах реального суверенітету та реально патріотичної, а не компрадорської влади. Миру, щастя й успіху всім!


Пожалуйста, залогиньтесь что бы иметь возможность комментировать