Трамп заявив, що заборона на носіння зброї стала причиною великої кількості жертв у Франції
Трамп заявив, що заборона на носіння зброї стала причиною великої кількості жертв у Франції
Президент США Дональд Трамп упевнений, що жертв серії терактів у Парижі, що відбулися в листопаді 2015 року, було б менше, якби пересічні громадяни Франції мали право носити зброю. Про це він заявив під час інтерв'ю британському телеканалу ITV.
«Подивіться на Париж, там діє дуже жорсткий контроль над обігом зброї, подивіться на жахливу бійню, яку влаштували на вулицях, в кафе, скільки людей було вбито. Злочинці ходили зі зброєю і протягом тривалого часу один за одним вбили і поранили сотні людей. Зброя була тільки у поганих хлопців. Якщо там опинився хтось зі зброєю, то кулі могли б полетіти і в іншу сторону, у вас не було б сотень жертв», – заявив американський президент.
Після цього ведучий британського телеканалу згадав про теракт у Лас-Вегасі, де 64-річний Стівен Паддок убив близько 60 людей і поранивши понад 500. Трамп наголосив, що цей інцидент не похитнув його віри в другу поправку.
«У нас є контроль над обігом зброї, ця особа була хвора і це велика проблема. Якби у нього не було стрілецької зброї, то у нього могли бути бомби, у нього було б 55 бомб або ще щось. Я вірю в другу поправку. Вона потрібна для безпеки», – наголосив американський президент.
Варто нагадати про інцидент у невеликому містечку Сазерленд-Спрінгс, штат Техас, де зловмисник відкрив вогонь по парафіянам баптистської церкви. В результаті загинуло 27 людей, близько 30 були поранені. Винуватець події, Девін Келлі, не мав права на володіння стрілецькою зброєю, але через недбалість силових відомств зміг її придбати. Вбивцю зупинив озброєний місцевий, який почув стрілянину.
Також серед широкого загалу відомий теракт у нічному клубі Pulse в Орландо. Цей заклад вважався «зоною вільної від зброї», але це не зупинило Омара Матіна, який убив 49 відвідувачів нічного клубу Pulse і ще 53 поранив.
Всё верно! Хорошие парни с оружием - не угроза полиции и законопослушным согражданам, а - их потенциальные помощники и защитники!
Більшість людей завжди сперечаються з приводу надасть зброя більшу безпеку власне їм чи ні, не розуміючи того, що сама по собі зброя нічого не робить, а лише надає можливість вибору громадянину - ким він хоче бути. І я усвідомлюю, що більшість громадян не бажають піклуватися про свою безпеку, легковажно перекладаючи це на кого завгодно, тільки не на особисто себе. І більшість також намагається уникнути відповідальності яку несе з собою "право на володіння" і самозахист. Але ж ми усвідомлюємо що суспільно найсвідоміші і найактивніші ніколи цю більшість не складали, а лише виявлялися саме за допомогою такого явища як "можливість вибору". Це і є справжня демократія в дії, а без вибору це вже буде якась інша соціальна схема.
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати