Власники зброї – політично дуже активна група людей
Gun owners
Політологи Канзаського університету провели дослідження під назвою «Вмотивовані голоси: володіння зброєю і схильність до політичної участі».
Вчені з'ясували, що за останні роки американські власники зброї проявили високий рівень політичної участі, і не лише через голосування. Вони також активніше жертвують гроші на кампанії кандидатів і спілкуються з уже обраними кандидатами.
«Однією з причин того, чому думка більшості з контролю над обігом зброї не перетворюється на закон, є надзвичайно сильна політична група власників зброї, котрі сильно впливають на американську політику», – заявила Еббі Вегтер, аспірант університету.
Політологи порівняли політичну поведінку власників зброї та інших громадян під час президентських кампаній 1972-2012 рр. Саме в цей період власники зброї стали більш активними в політиці. Саме тому антизбройові ініціативи губляться у коридорах Конгресу, навіть після таких гучних випадків, як стрілянина в школі «Сенді-Хук».
Вчені також вказали на той факт, що зазвичай всі удари хоплофобів отримує NRA. Однак лише п'ята частина власників зброї є членами цієї асоціації. Тому одна лише NRA не здатна мобілізувати такі сили.
«Володіти зброєю, щоб ходити на полювання – це не частина ідентичності. А володіти зброєю, бо це право гарантоване Конституцією – це вже частина політичної ідентичності», – каже Вегтер.
Зазвичай, після гучних масових убивств у ЗМІ здіймається галас, та він досить швидко вщухає. Але після стрілянини в школі міста Паркленд, штат Флорида, антизбройовим групам вдалося протримати цю проблему на порядку денному досить довгий час.
Це боротьба, і переможе той, кому вдасться мобілізувати більше ресурсів і людей.
С этими "учёными" - всё ясно: Они - яйцеголовые хоплофобы! Иначе, зачем бы им понадобилось прибегать к искажению фактов, называя сторонников контроля за оружием:- "большинством"?
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати