Новий Glock 46 - виключно для німецької поліції
Новий Glock 46.
Поліція федеральної землі Німеччини Саксонія-Ангальт прийняла на озброєння нові пістолети Glock 46, які замінять моделі SIG P6 (P225). Проте цей Glock 46 зовсім не такий, як інші його родичі.
У всіх попередніх моделях Glock використовувався принцип автоматики із запиранням затвору перекосом стволу, а у новинці він запирається його поворотом.
Це було зроблено для того, щоб пістолет відповідав технічним специфікаціям німецької поліції.
Нова кришка затильника затвору-кожуху.
Пістолет отримав збільшений виступ «хвіст бобра». Проте найпомітнішою відмінністю від інших моделей є нова кришка затильника затвору-кожуху, яка необхідна для проведення неповного розбирання пістолету.
Новинка позбавилась класичного важелю для неповного розбирання пістолету.
Розібравши пістолет можна побачити, що ударник у зборі приєднаний до кришки затильника затвору-кожуху. Схоже на те, що для того щоб розібрати пістолет, не потрібно тиснути на спусковий гачок – для цього необхідно провернути та витягнути ударник через нову кришку затильника.
Ще однією важливою зміною є наявність двох, а не однієї пари виступів на стволі. Це, без сумніву, підвищує довговічність зброї. Пістолет також отримав неавтоматичний запобіжник.
Новий Glock 46 з магазином на 17 набоїв.
Компанія Glock стверджує, що планів щодо виходу новинки на інші ринки поки що немає.
Нарешті, через 100 років після М1912, австрійці повертаються до найбільш досконалої схеми закривання затвору.
Правильнее наверное будет сказать 1911 , выпущенный в 1912 году , с уважением . ИМХО.
Можна і так, Ви праві. Але і я правий :). Офіційна його назва "Repetierpistole M1912", саме під цією назвою він відомий серед колекціонерів і експертів. М1911 також є, це той же самий Штайр, але прийнятий на озброєння Румунією на рік раніше, ніж Австро-Угорщиною. Також, як Steyr М1911 він продавався і на цивільному ринку. З повагою, взаємно.
Вот заразы!...На сайте Глока, информация по этой модели - отсутствует!.....
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати